Příspěvky uživatele - 14.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kam je sveden tento okap?, 29.5.2014
O revizi jsem nepsal ani slovo. Ano, co funguje, v tom se šťourat nemá, ale mělo by se vědět - aspoň rámcově - jak to funguje.
Jak vám letos odkvetly jádroviny, 28.5.2014
Jste žabaři, -7. Třešně žádné, mirabelky 2, z toho jedna nakouslá. Višní několik, úžeh. Jabko sem tam. Ořešák zmrzl po 10 letech definitivně.
Diamantová motyka - diamond hoe, 28.5.2014
Mohl byste postnout rozměry?
Opadávají nezralé kuličky rybízu, 27.5.2014
To je asi řečnická otázka. Keř je v plném vývinu mohutnější a výnos veliký. Stromek užší, vejde se víc rostlin na jednotku. Při správné péči je ovoce sice méně než u keře, ale je větší, kvalitnější a přístupnější při sklizni. Mám obojí. U rybízu je... celý příspěvek >
Kam je sveden tento okap?, 27.5.2014
Je to sice off topic, ale už jsem takovej. Vy to šroubujete do absurdních souvislostí. Vždyť on neví, kde ta roura končí! Nikdo neví, zda je tam trativod nebo ne, jak je dlouhý, zda zanesený nebo funkční! Párkrát hrábnout kolem roury a usoudit co a... celý příspěvek >
Kam je sveden tento okap?, 27.5.2014
Máte osobitý názor na rozsah prací, pokud jde o pojmy "zjistit" a "vybudovat nový".
Jak ochránit stromky proti okusu, 27.5.2014
Bývali to ozbrojení brigádníci. Dnes je to šlechta bez omezení práv. Mají právo vám vstupovat na pozemky, protože je to honitba, mají právo vám za to nic nedat, mají právo vám sežrat a okousat stromky. Protože mají ušlechtilé cíle - chovat zvěř.... celý příspěvek >
Kam je sveden tento okap?, 27.5.2014
Ftip je v tom, že to funguje a nikdo neví jak. Což není nic proti ničemu, ale není vyloučeno, že to funguje blbě. Tedy obecně vědět by se mělo u chalupy kam mi teče odpad, kudy přitéká voda, elektrika, plyn, jaké jsou základy, střecha. Sice barák... celý příspěvek >
Co s těmito rybízy?, 27.5.2014
Nic nepoutejte, nejsou to zločinci. Poslechněte kolegy s ostříháním výmladků a hlavně k tomu dejte pořádné kůly, jinak se to zláme při nejbližší příležitosti. A k těm kůlům to samozřejmě přivažte!
Opadávají nezralé kuličky rybízu, 27.5.2014
Dělají mi to rybízy stále. Zkoušel jsem všelicous, fosfor, prořez, nic nepomáhá. Odkvetou nádherně a pak toho polovinu shodí. Je to zřejmě regulace násady, protivné je, že na každém hroznu zůstane pár bobulek a blbě se to trhá.
Jak ochránit stromky proti okusu, 26.5.2014
Má to několik nevýhod. Nelze s tím chránit nižší tvary. Málokdo si dnes v zahradách sází vysokokmeny. Nechrání to větve korunky a pokud jsou ve výši tlamy, nebo níž, ožerou to do mrtě. V lesích se do toho uzavírají stromky i s korunkou, ta na... celý příspěvek >
Co pořídit na menší zahradu, když nemůžu mít všechno, 23.5.2014
Ovšem zákon minima funguje taky. A slunce se na obloze během roku kymácí. Občas prší, občas je zima, sem tam sucho (málokdy). Takže nemá cenu vymýšlet crawiny. Tazatelka asi chce mít ze zahrádky užitek i radost a nemusí vymýšlet krkolomné kousky k... celý příspěvek >
Mravenci ve skleníku, 23.5.2014
Mohu potvrdit Loxiran tekutý funguje fine, ale je poměrně drahej.
Plovákový ventil do sudu, 23.5.2014
Zdravím vespolek. Sud napouštím letitým plovákovým ventilem z wc. Už má ale životnost za sebou a hledám náhradu. Dnes jsou to samé membrány, funkční jen s čistou vodou a to se začuněného rozvodu nehodí. Ví někdo o něčem, co snáší hrubý provoz a... celý příspěvek >
Založení koruny u ořešáku, 23.5.2014
Nechte tu odshora, spodní vylámejte jak radí SfK. Bude se to líp hojit a kmen bude v budoucnu celistvý. Ostatní nechte na stromku, on ví co má dělat.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika