Příspěvky uživatele - 176.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování rajčat 2013, 23.1.2013
To je opravdu obrovský výběr. Taky trošku lituju, že už mám nakoupeno přes osiva-semena, asi bych teď volila trošku jinak, ale není všem úrodám konec...  :-)
Proč bio osivo?, 20.1.2013
Asi není tady na těchto stránkách, to ale neznamená, že neexistuje. Vyhledejte si třeba pana Ševčíka z Pitína, provozuje ovocný sad, sklízí, zpracovává a myslím, že mu těch pečených holubů do pusy moc nenalítá... přesto jako sadař funguje, stromy... celý příspěvek >
Přesazení dochana, 20.1.2013
Fešák. :-)
Přesazení dochana, 20.1.2013
Když prohlížím nabídku travin na internetu, posílají malinkaté rostlinky. Pokud má dochan vytvořit krásný bohatý bochanovitý trs, je to jen otázka času, nebo se k sobě sesazuje víc sazeniček?
Proč bio osivo?, 20.1.2013
Když vy popisujete svoji představu, ne realitu.
Proč bio osivo?, 18.1.2013
Povolené ještě neznamená, že je dobře to jíst.
Zase růže, 16.1.2013
A jak blízko k sobě růže sázíte? Zvlášť chcete-li, aby vypadaly jako jedna rostlina. Je možno tak natěsno, jak umožní kořeny? Nebo je potřeba, aby měly více prostoru, vzhledem k dalšímu růstu keříku?
Nejchutnější rajčata, 16.1.2013
A tak není to vhodnější na vaření? Pod maso, na zapečení s jinou zeleninou a tak?
Zase růže, 14.1.2013 Obsahuje fotku
Okouzlila mě tato barevná kombinace, oranžová by měla být Lady Emma Hamilton, nevím s tou růžovkou - měl by prosím někdo nějaký nápad?
Pěstování rajčat 2013, 12.1.2013
Milí rajčatáři, vysíváte všechna semínka naráz nebo to nějak fázujete?
Mochyně peruánská, 12.1.2013
Už máte mochyni někdo zasetou?
Bio přípravky na ochranu rostlin, 5.1.2013
Já mám zkušenost s přípravkem Biool (to druhé o je s přehláskou). Je fakt, že sem nastříkala a další dva dny si říkala, že to byly vyhozené peníze, že mšice tam pořád jsou, ikdyž míň - pak jsem na to úspěšně zapomněla a po pár dnech - ejhle,... celý příspěvek >
Rajčata z Anglie, 4.1.2013
To je neuvěřitelný výběr na těch anglických stránkách. Proč to (kurňa) nemáme tady...  v zemi s takovou zahrádkářskou tradicí!
Poškozená fólie na fóliáku - jak ji opravit?, 2.1.2013
Existuje taková stříbrná lepicí páska, která drží jak čert.
Komposter na zahradu cca 1500m2, 1.1.2013
To jo, ale není nad zkušenost - ty plasťáky taky vypadají na letáčku, že bude dobrý nápad je koupit (když už se člověk smíří s plastem), a po roce už víme, že jsou na nic.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika