Příspěvky uživatele - 21.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké jsou zkušenosti se servisem Mountfield?, 17.10.2011
Pavle myslím že to máte mírně pomýlené. 30 dnů mimo dobu přiměřenou na posouzení vady, má prodávajcí vždy a to jak při záruční lhůtě 24 měsíců, tak i při jejím prodloužení z vlastní dobré vůle. Případně napište podle čeho jste vycházel, vycházíte z... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 12.10.2011 Obsahuje fotku
Jsi si jistý že to byl výrobce ČZ? Já bych tak pevný nebyl a mám dojem že i na ofic stránkách ČZ je celkem slušná chyba. Dám sem fotku posledního řetězu Made in ČSSR a značka ČZ to určitě není.
Husqvarna 555, 562 XP, 12.10.2011
Řetěz ČZ nepotřebuji nikde "shánět", mám ho celkem ještě dost, používám ho na nefunkčních veteránech. Bylo jich jen co vím, několik typů a ten co mám a to od posledního fasování, je měkký tak, že jsme mu říkali "jednodenní". Má na spojkách vyraženo... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 12.10.2011
Těch plastů je tam si myslím tak akorát, u profi pil těch druhořadých komponentů mnoho není. Ten prostor všude je možná právě ta cesta k dlouhodobé čistotě, sajrajt proletí a netemuje se. Servisně příjemné i když už nyní mám okouknutých pár míst kde... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 11.10.2011
No já bych ani neřekl že vše okopírovali, dokonce bych řekl, že něco přímo koupili a když se podívám na původní model kde to bylo (mám ho ve sbírce veteránů), je kompletní díl jako by té husce z oka vypadl, nebo spíš naopak. Není dnes moc co... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 11.10.2011
Pavle, supr mobil a celkem slušné fotky. Když už jste je sem dal, tak si přece jen pár poznámek neodpustím. Psal jste tu v jiném vlákně cosi na adresu STIHLu a jeho "okopírování" některých vychytávek od HQ, tak mi řekněte proč tak... celý příspěvek >
Alko BC4125 - má to cenu opravovat?, 10.10.2011
Zdravím 80.252 a díííky, zase jednou rajská hudba pro oči ten váš příspěvek. Vysvětlovat, psát to tu dokolečka, všechno marné. Nechat hezky podusit a poškvařit ve vlastní šťávičce a je klid. Tuším už pan Henry Ford kdysi řekl že není tak bohatý, aby... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 9.10.2011
Neřekl bych že to tu je o problémech a už vůbec o jejich přehánění. Je to o možném a čekání na nějaké solidní info o těchto pilách v profi provozu (IP 1.46). To nejde čekat po prvních pár kubících a ani po pár dnech provozu v domácím kousání pár... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 9.10.2011
Ač to možná nevypadá, předpokládám (ba dokonce doufám),  že spotřeba ještě půjde dolů. To ti teda nezávidím tu sortimentaci , já řvu když jdu do "státu" jak tur (samé 4ky, 3ky, případně KPZ 2ky). Ty máš ještě větší řezanku! Mám sice... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 9.10.2011
Zdravím tě, to máš pravdu že to "přibejvá". Trochu mimo téma, co znamená ta 3 v kroužku? C, D je jistě jakost, ale ta 3? Jinak na tvé zprávy čekám, jak ti vychází spotřeba?
Husqvarna 555, 562 XP, 9.10.2011
Zdravím Jani. U nás, stejně jako u vás se řetězy "drbou" do poslední chvíle, tak jako v dobách ke konci "slavné minulé éry". Není výjimkou kdy odbrušuji na nově nanýtovaném zubu více jak polovinu délky protože prostě nový řetěz "stojí moc"! A že... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 7.10.2011
Pánové vyrazili jste mi skutečně dech s fasováním jednodenního ČZ řetězu ještě v roce 1990! To tedy na vaši závodech musela být opravdu zoufalá doba. Je až k smíchu, nebo lépe k pláči co si dokážete vymyslet, viz "tvrdší omezovák", "čím větší... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 6.10.2011
Tak to znám, "až bude čas", to taky vždycky říkám když se mi něco nechce.
Husqvarna 555, 562 XP, 6.10.2011
Zdravím tě, svatá pravda, pilu dělá řetěz, hlava a ruce dřevaře. Jak to opravdu vypadá s čerpadlem? Zanáší se, nebo se to neusazuje? Jinak řetěz mi naposledy praskl v kalamitě po Emě a to není nic nenormálního, víš dobře co a jak se tam řeže. Jen ty... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 6.10.2011
To není o až tak hluboko, to je reakce na to vaše zpochybňování, taky to tak jde a věřte, u pořadného výrobce ve Švédsku jsem se Německy domluvil a nedělalo jim to žádný problém, dokonce jeden čas to tam šlo i Česky, bohužel onen člověk tragicky... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika