Příspěvky uživatele - 3.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hodnota švestky, 15.10.2009
Tak toto rozhodně nepodceňujte, pokud by Vám tento strom zničil někdo např. při dopravní nehodě, ocení pojišťovna takovýto strom dle tabulek a hodnota bude vyčíslena na několik tisíc korun - bere se v úvahu druh a stáří stromu (vlastní zkušenost).... celý příspěvek >
Zahrada bez chemie - tipy a triky, 12.10.2009
Tak nějak si Mirku Vaše příspěvky (poslední 2) asi zakladatelka vlákna Lenka představovala. Tak je oceňuji i já. Je čas se Vám omluvit za mou reakci na Vaše počáteční poznámky, před kterými Lenka varovala. Prostě zkusme udělat i v této nemocemi... celý příspěvek >
Zahrada bez chemie - tipy a triky, 12.10.2009
,pěkné p. Vysloužile. Není co dodat. K těm rajčatům : pokud je někdo v oblasti silného tlaku plísní a nemá záhon na jižní straně domu krytý střechou před dešti, používá se např.trik se zasazením rostliny do igelitového pytle nebo kbelíku většího... celý příspěvek >
Zahrada bez chemie - tipy a triky, 12.10.2009
Hele Mirku,   porozuměl jste zadání tématu nebo jste ho vůbec nečetl a plkáte???    Zakladatelka vlákna zcela jasně žádá Vám podobné, abyste sem radši nic    n e p s a l i  !!!   Váš názor... celý příspěvek >
Jakou odrůdu česneku vysadit?, 6.10.2009
Benátčan má super skladovatelnost. Sázet můžete na podzim i na jaře.Pokud budete sázet na podzim, nespěchejte a počkejte až těsně před ohlášením prvních silnějších mrazů(klidně listopad).
Škůdce zahradnický, 4.10.2009
Zkuste Aversol-bílý repelent proti okusu srnčí zvěří-nátěr štětcem postačí. Bílá pastovitá hmota, moc neředit vodou a po zaschnutí už neoprší několik měsíců. Časem odroste.
Sněhová fréza Husqvarna, 20.9.2009
Mám zkušenost s Jonseredem (i když s menším záběrem a slabším motorem),což je v podstatě totéž. Jedná se o fakt bytelné poctivé stroje, trochu problém může být při častější nutnosti prudké změny směru jízdy s manévrovatelností. Chce to celýho... celý příspěvek >
Motorové kosy, křoviňáky za pár šupů, 16.9.2009
Pane 45.244 KP, asi jsem to nenapsal úplně ideálně tak to zkusím s odstupem času ještě jednou. To s tou stříkačkou (přestože jste ji ve svém příspěvku zmínil) jsem nemyslel přímo na Vás, uváděl jsem to jako jeden z extrémů se kterými nesouhlasím,... celý příspěvek >
Řetězová žací hlava, 16.9.2009
 jo, to je ono. Povšimněte si prosím, jakou hustotu a jak vysoké " trávy" s tím zpracovává, jak silným strojem, co se přitom děje kolem dokola a rozhodně si přečtěte     celou !!!   diskusi... celý příspěvek >
Řetězová žací hlava, 16.9.2009
Pokud se Vám jedná o křovinořez tak na něj pro toto určení jednoznačně kvalitní kotouč. Podstatný ale bude hlavně vlastní stroj - ergonomie, výkon,hluk, vibrace... Osobně preferuji 300 mm třízubý kotouč pro velmi rychlou práci s výkonným strojem, o... celý příspěvek >
Jakou odrůdu česneku vysadit?, 16.9.2009
To se nám to vlákno smrsklo, že? Škoda, původně zmíněný šlechtitel je velice slušný chlap a jím distribuované odrůdy mají k blátu, které běžně koupíte tak daleko, jak daleko vůbec dohlédnete. Zaslouží si, aby se o něm v naší zemi vědělo.Tak... celý příspěvek >
Řetězová žací hlava, 16.9.2009
No tak s řetězovou hlavou to souvisí asi tak, že pokud máte nějakou představu o tom, co dokáže normální strunová hlava, tak si to znásobte asi tak 10x a máte obrázek o schopnosti speciálních ozubených strun Oregon a bezpochyby i řetízku. Fakt ale je,... celý příspěvek >
Řetězová žací hlava, 16.9.2009
Jak už jsem psal - daleko větší důraz bych kladl na nebezpečí odlétnuvších částic od pracovního nástroje, než že by se poškodil vlastní stroj a kus ho odlétl. Kdo nezažil na vlastní kůži tomu nemusí věřit, ale při pracovních otáčkách silnějších... celý příspěvek >
Motorové kosy, křoviňáky za pár šupů, 15.9.2009
Tímto příspěvkem se 45.244 pouštíte na velice tenký led a začínám mít pocit, že Vás to snad i baví. Méně zkušený člověk po jeho přečtení musí získat dojem, že pokud si zakoupí špičkovou nejmodernější techniku tak ji zřejmě vůbec nedokáže obsluhovat.... celý příspěvek >
Stihl ms 310, 361 nebo HQ 359, 365, 14.9.2009
K radě pana JS absolutně není co dodat. Napsal Vám naprosto objektivně porovnání všech čtyř typů pil a tentokrát na něj bez delšího přemýšlení dejte. Jednoznačně dejte přednost MS 361. Stihlky mi jako vysoké bačkory kdysi připadaly taky, ovšem jen... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika