Příspěvky uživatele - 176.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozmnožování ruží, 6.8.2009
To jste teda mooooc šikovnej!  Úžasné!!! A do rozštěpu... o tom ještě nevím nic asi.  Já včera poprvé v životě naočkvala do T řezů 5 oček ..., ale nevzdám to!
Černanie rajčiat, 3.8.2009
Dobrý večer, Danielo, já tak letos přišla o 40 keřů rajčat. Včas jsem odstranila listy a napadené plody a zdá se, že pár plodů sklidím, otázka je, jestli je konzumace takových rajčat zdravá. Nejsem žádný odborník, ale určitě je to plíseň vzniklá... celý příspěvek >
Podnože pro růže, 2.8.2009
Dobrý den, Pavlíno, tak jak to šlo s očkováním? Máte nějaký úspěch? Já už to celkem nastudovala a zdá se to být snadné , praxe bude určitě jiná.....D
Růže do předzahrádky, 28.7.2009
Vážená paní Lili, Vaše žákyně má dotaz k růži Pretty Girl (M) :-), na http://helpmefind.com/plant/pl.php?n=42097 ji uvádějí jako bílou... v Hradci se určitě nespletli... ani Vy. D
Historicke ruze, 27.7.2009
Dobrý večer, paní Lenko, tak za tenhle nápad moc děkuji!!! Dokonce vím, kde rostou vrby . Moc hezké řešení. D.
Historicke ruze, 26.7.2009
Děkuju, Evo, to by mně a hlavně pejskům taky úplně stačilo. Jen jsem myslela, že pletivo musí být občas podpořeno tyčí a možná stačí zapustit do země a je to! (?). Dobrý nápad. Jste šikovná, fota Vám jdou dobře, MMe Issac P. je nádherná, zase... celý příspěvek >
Sadové růže, 25.7.2009
"Generál Štefánik"  případně i "Parník Liptov" kdo pěstujete, napište, prosím, zkušenosti!  Děkuji
Historicke ruze, 25.7.2009
Udělejte mi fotku, jak jste to vyřešila, prosím. Naši jsou hodní, nic by nelámali, jenom se jim bude muset ukázat (plotečkem), kam ne. Až tam budou růže. Na jaře zapíchám vždy nízký plotek z latěk, vysadím afrikány a je jim to jasné.  tedy skoro... celý příspěvek >
Historicke ruze, 24.7.2009
Paní Evo, pokud tam měl být otazník, tak já jsem zatím drenáž nedávala. To v případě, že jsem měla řízky, které jsem na jaře chtěla už zasadit. Tam byla zemina na růže a někdy trochu písek. Kdyby to mělo být na déle, což mě čeká, tak bych dala... celý příspěvek >
Nahéma, 24.7.2009
Dobrý večer, paní Lili, paní Ello i paní Lenko, moc děkuju!!! Opravdu je každá rada drahá a ceněná, děkuji. Paul's Himalayan Musk má také pan Šíp - zjistila jsem (pročítám tam a zpět jeho nabídky a už zapomínám...) Mám pro ni speciální místečko,... celý příspěvek >
Skupinka 4 růží?, 24.7.2009
Skupinka 3 růží - je to opravdu věda, když přemýšlíme, jaké růže zasadit do skupinky. S nadhledem, avšak je to tak, je to na dlouhá léta a mě to už pravděpodobně přežije . Chystám několik úprav a na jenom místě vymýšlím skupinku 3 růží,... celý příspěvek >
Historicke ruze, 24.7.2009
Dobrý den, paní Evo, kdo je to Siebert?
Skupinka 4 růží?, 24.7.2009
Dobrý den, Radko, růži Grace (Austin) má pan Šíp ve své nabíde pod č. 106. Zdravím D
Historicke ruze, 22.7.2009
Honey, vyjde to!  Pomineme-li množství -  to už jsem obdivovala, tak já letos budu muset taky některé koupené růže zasadit do velkých květináčů a mám zkušenosti, že jim bude dobře a klidně ještě vydrží třeba rok, vytvoří bal a pak se... celý příspěvek >
Historicke ruze, 19.7.2009
Dobrý den, paní Honey, tedy všechna čest - od té doby, co jste - aspoň jak jsem vypátrala - dala 03.06.09 první dotaz sem na web, jste udělala obrovský kus práce!!!. Píšete tam, že byste chtěla malé soukromé rozárium... , strašně moc Vás... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika