Příspěvky uživatele - Optus

Motorový olej, 29.5.2019
Nevím, co se leje do sekačky Dakr, ale do motoru Briggs&Stratton 650 Series dávám 0.6 l originálního oleje od BS (SAE 30).
Ponorné tlakové čerpadlo - výběr, 19.5.2019
To 70.203: a teď jsem zvědavý, zdali ti zadavatel diskuse po pěti letech odpoví.
Čerpadlo automat, 13.5.2019
Vlastním několik let tři čerpadla E-DEEP (Easy, Diverton, DAB) a jsem spokojen. Studny roubené, 3 a 6 metrů hluboké + 60 metrů rozvodů v 1" a třetí 11 metrů hluboká.
Archeologie na zahradě, 13.5.2019
Bude to osm let, co jsem koupil pozemek a udělal z něj zahradu. Bývalý majitel tam měl pole a později jen zaplevelenou louku, kterou nekosil, ale jednou za tři roky zoral. Poslední parcela ve vesnici, takže kdokoliv tam vyvezl bordel a místní... celý příspěvek >
Neznámá kapradina, 7.5.2019
To Mimmo: růžový stromek je Javor dlanitolistý, mám jej taky, to zelené je dle aplikace PlantNet Bažanka vytrvalá.
Chci koupit stromky v perfektním stavu, 4.5.2019
V uplynulých 7 letech jsem koupil hafo stromků, jak ovocných stromů a keřů, tak i okrasných. Naprostá spokojenost: Venuta v Kadově, Ökoplant ve Slupu, e-shop sekvoj.cz, Fiala v Šatově, Kopetka ve Vedrovicích, auto před OÚ od firmy Jukka. Špatná,... celý příspěvek >
Vrtaná studna hlídání hladiny, 3.5.2019
To 244.253: hydroguard bych nahradil prescontrolem (tlaková řídící jednotka). Anebo perfektní ochranu čerpadel PM Technologies ESP. Doplňování nádrže pomocí spínacích hodin: proč ne, ale v tomto případě je potřebný další okruh s hladinovým vypínačem... celý příspěvek >
Sečení zahrady ve svahu, 2.5.2019
OK.... Ten vyhlidnutý traktůrek Crossjet 4x4 umí jen 25°. Ale ta cena! Stejně s přibývajícími léty přijdeš k tomu, že si koupíš něco skvělého, co vydrží ten zápřah, a nejen ve svahu. Přeji dobrý výběr.
Sečení zahrady ve svahu, 2.5.2019
To Bass: ty říkáš ploše 13000m2 zahrada?
Pomoc s výběrem travního osiva, 24.4.2019
Tyto produkty by měli být předem smíchány se zeminou, rozhození na povrch má malý význam. A jakou dávku? Nevim, já jsem to aplikoval od oka.
Nehlučné čerpadlo - hloubená studna, 24.4.2019
To 112.16: budu polemizovat. Na množství vody vždy záleží. 1" hadice na zalévání je blbost - blbá manipulace. A teď k tazateli. Jakékoliv odstředivé čerpadlo ve studni není hlučné, je ponořené ve vodě, dekl nad studní taky tlumí, hloubka studny 11 m.... celý příspěvek >
Strunová sekačka do svahu, 24.4.2019
Jakákoliv strunová sekačka je do svahu.
Benzinové zahradní čerpadlo - slabí proud vody, 22.4.2019
Chyba bude v tlakové savici, není na ten podtlak dimenzovaná. Řešením bude koupit pořádnou savici anebo na sání použít potrubí, třeba PE o síle stěny 3 mm.
Benzínové čerpadlo na vodu - zkušenosti, 22.4.2019
To problémové čerpadýlko má údajně výtlak 35 m a max průtok 15 m3/hod. Takže na konci hadice poteče cca 1 m3/hod. Nehledě k tomu, že studna má momentálně vodu v pěti metrech, co až bude voda v 80 cm? Píšeš, že na sání bude kousek hadice - pozor: na... celý příspěvek >
Benzínové čerpadlo na vodu - zkušenosti, 22.4.2019
Tazatel nemá u studny elektřinu, takže ponorka jedině s el. centrálou. Pokud bych mohl poradit, motorové čerpadlo zavěsit nad hladinu a čerpat vodu (pokud bych to měl dělat obden, tak jsem po týdnu v šaškecu) anebo zakoupit lepší centrálu a... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika