Příspěvky uživatele - Walter

Calypso 480 SC - účinná náhrada, 27.2.2018
ještě k té účinnosti Calypsa po záruce: účinný je přibližně stejně. Nejspíš všichni, včetně mně, kterým Calypso ještě zbylo, ho budou užívat nadále, i po záruce, neboť není v současnosti, pokud vím, plnohodnotná náhrada.
Přikrývání stromků, 26.2.2018
každopádně s vloni vysazeným tomelem už jsem se rozloučil
Přikrývání stromků, 26.2.2018
uvěřil bych, že když při větrném počasí v mrazech vnímá člověk pocitově teploty nižší, než ve skutečnosti jsou, že na návětrné straně stromků mohou po takovém počasí být mrazová poškození větší a že pak by třeba obalení papírem alespoň kmene mohlo... celý příspěvek >
Přikrývání stromků, 26.2.2018
ve většině regionů se pohybovala kolem -10 až -15. Asi nebydlím ve většině, tak např. dnes ráno v Č.B. -16°,Veselí n.L. -17°, Č. Krumlov -17°,Třeboň -18°, Byňov -19°(nadm. v. 475 m). Vzhledem k tomu, že nejnižší teploty mají být až pozítří, nebyl... celý příspěvek >
Calypso 480 SC - účinná náhrada, 26.2.2018
jedovatý bude určitě stále.
Výsev kedlubny, 22.2.2018
Jak nám sdělují meteorologové, tuhé mrazy v tuto dobu nikdo neočekával. Já také ne. Takže letos bude sadba košťálovin trochu později.
Předpěstování košťálovin, 17.2.2018
Tak letos zatím počasí předpěstování košťálovin venku pod sklem moc nepřeje. Ani předpověď do konce února není moc příznivá. Chybí sluneční svit, který by půdu v pařeništi prohřál.
Co zasázet k bramborům, je to nutné?, 13.2.2018
tak ona ta pšenice mimo jiné pomáhala potlačit růst plevelů, nechat pole ležet rok jen ladem znamená podle mého nechat si pozemek zaplevelit, přimlouval bych se tedy ke klasickému pěstování zeleniny na části pozemku a na zbytku alespoň k zelenému... celý příspěvek >
Vysev paprik, 9.2.2018
každý to asi dělá jinak, já nechám všechna semínka naklíčit na vlhké vrstvě toaletního papíru položeného v plastové podmisce. Podmisku mám uloženou u zdroje tepla, shora překrytou talířkem, aby nedošlo k vyschnutí a uvnitř u semínek mám čidlo z... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 9.2.2018
Dnes jsem vysel do vekovního studeného pařeniště rané odrůdy košťálovin: kapustu Předzvěst, zelí Dynamic a Unikát, květák Beta a Bora a kedluben Ametyst. Přidal jsem také semena salátu Safír a Král máje. Pro jistotu jsem některé z těchto odrůd v... celý příspěvek >
Ruční čerpadlo na vypouštění sudů, 31.1.2018
asi mám malý palec, když mi coulovou hadici neucpe. Ale jinak s vámi souhlasím, dělám to také tak. Na druhé straně ale jsou i jiné možnosti.
Ruční čerpadlo na vypouštění sudů, 31.1.2018
mě se to taky ekluje, zvlášť, když voda v sudu není pitná. Takže paní Jájo, zadejte si do vyhledávače "rotační ruční čerpadlo" a vybírejte, nabídka je vcelku pestrá, sice se užívají obvykle na ruční čerpání paliv, ale vodu s tím čerpat, doufám,... celý příspěvek >
IBC kontejner na vodu na zahradě, 30.1.2018
za nový bych ty peníze nedal. Byly použité. Narozdíl od ostatních jsem v nich navrchu vyřízl 0,8m otvor a tímto otvorem jsem je uvnitř precizně vyčistil wapkou. Vyřízlý kus užívám jako víko. Zvenku jsem kontejner natřel černou barvou, takže se... celý příspěvek >
Česnek v únoru do země?, 30.1.2018
Na podzim vysázený česnek už je teď zakořenělý a s postupem jara začne ihned růst, v podstatě roste i teď, zatímco při jarní výsadbě ho zakořenění teprve čeká. Sice bude také opravdu později, ale ne o tolik, aby stačil narůst do stejných rozměrů. Ale... celý příspěvek >
Už vám leze podzimní česnek?, 28.1.2018
to máte předpověď na týden dopředu. Pan 147.130 si nedělá legraci, že po příštím víkendu by měly jít teploty v Brně přes den k 0° a v noci pod -5°. Tak daleko ČHMÚ nevidí.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika