Příspěvky uživatele - 218.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hledám radu jakou rotační sekačku, 14.4.2010
Podívejte se ne vlákno "sekačka Honda nebo Stiga!! Každá rada drahá"        Míra
Sekačka Honda nebo Stiga?, 14.4.2010
P. 209.65 Velice se mýlíte!  Mám Stigu 48 turbo 7let a sekám JEDNOU ZA 14DNÍ a nikdy jsem nepozoroval, že by se mi ucpal koš nebo to nepobralo nokrý listí!  Upozorňuji, že nebrousím nůž, jenom jednou ročně ho naklepu podobně jako kosu. Tak... celý příspěvek >
Jaka sluchatka?, 14.4.2010
Elastický špunty do uší, každá lékarna je má.  Já ze sluchátek míval zánět hluchovodu!  Už je nepoužívám!        Míra
Sekačka Honda nebo Stiga?, 13.4.2010
Jednoznečně STIGA- vlastním 48 turbo S s 5.5HPmotorem, začínám 8mou sezonu. Už pozbírala mech z odmechovaný zahrady (cca 10ar). Seču jednou za 14 dní poránu i trávu s kapkama rosy! Koš 80l nabouchá, že nejde vysypat!! Jednou jsem měnil nůž a v... celý příspěvek >
Sekačka Brill, Stiga nebo Alko? Poraďte, 28.3.2010
Určitě Stiga      Míra.
Aku sekačka - ano nebo ne?, 9.3.2010
Aku nebrat!!  Má více-  než +.   Švagr jí vlastní asi 4roky, první rok paráda, druhý už míň, protože začala ztrácet kapacitu.  První rok na jedno nabití posekala celý dvorek i před vraty. Druhý rok už nestačila posekat před... celý příspěvek >
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 9.3.2010
Připojím se, jak startovat řemenem.  Opravdu je to jednoduchý a bezpečný. Kupte si řemen do kalhot od čonga za 100Kč, ten nejdelší (135 cm), do přesky strčte kousek klacku pro uchopení "dvojruč".  Ten kolíček na řemenici je... celý příspěvek >
Kultivátor místo rýče, 12.2.2010
Dobrý den paní Naďo.    Opravdu to myslíte vážně s 3,5Aru?  Na to el. rotavátor opravdu nestačí!!  Já na podzim orám a na jaře rotavátoruji cca 4A políčka na spec. brambory a jak na podzim, tak na jaře je to zápřah, hlavně na... celý příspěvek >
Sněhová fréza s motorem Tecumseh, 11.2.2010
Je to takové táhlo(malinkatý tahílko) s pérkem, spojené s páčkou plynu. Když to nastartujete, a kolísají otáčky, tak to přidává-vyrovnává otáčky. Dá se to poznat: po nastartování a zahřátí 1/2 plyn a sepnout odhoz sněhu, mělo by to přidat... celý příspěvek >
Sněhová fréza s motorem Tecumseh, 9.2.2010
Romane   Odsajte starý benzín (i když budete mít plnou!) Vyněňte svíčku!  Až budete mít svíčku venku, tak plný plyn a tak 10x startujte, aby se starý benzín dostal z karburátoru. Já používám benzín 95E (pumpa eurooil), nebo... celý příspěvek >
Technicka otazka, 26.1.2010
Než si zavažete kaničky u bot a natahnete rukavice?!   Já počkám až se mi přestane pootáčet řetěz na liště!!      Zdar Míra
Stenson 5200, 26.1.2010
A neodlupují se Vám s tý Vaší "Huskvarny" písmenka z lišty?        Míra
Jednoosý MKS - 60, 5.1.2010
Ahoj Míro.      Já jsem si za komančů dělal prakticky vše, protože nic nebyko k sehnání, pouze jsem koupil předražený Fortchrit (DDR).  Upravil jsem L+P pluh, udělal vyorávač na brambory, rotavátor, 10" kola z... celý příspěvek >
Jednoosý MKS - 60, 4.1.2010
Pořiďte si 5x12" kola (nejdou použít na přední nářadí!!), ale na orbu, vláčení a jízdu s vlekem SUPER!!   Já jsem s ním spokojen!!  Kola nekupujte u prodejce, mají je předražené!!     Podívejte se na toto vlákno!... celý příspěvek >
Mačeta vs. sekyrka, 10.12.2009
JISTĚ ŽE MAČETA, na Vysočině se tomu říká "kosíř" a používá se to od nepaměti!  Firskars dělal i těžší, byla černá a ta je na osekávání větvý lepší, ale už dlouho jsem jí neviděl v prodeji. Dobrý kovář "kosíř" zmákne z... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika