Příspěvky uživatele - 211.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Solo 651, 5.12.2013
Nechte to být, vypadá to, že Oregon vyrábí lišty Pro-Lite asi jen na parádu jak mi zde tvrdí, mě však slouží dobře, stejně jako mnoha dalším.Pokud bych to měl dále rozebírat, určitě se vyrovnají lištám například od HQ.Věřím, že vyhovují většině... celý příspěvek >
Solo 651, 4.12.2013
Pokud se firma Solo rozhodla pro spolupráci s M.,tak si asi dala /určité podmínky/,prodávat pily s mizernými lištami, by ji nijak ve prospěch rozhodně nebylo.Spíše je to záměr odlišit prodej (plné profi 651 a 656 u ostatních firem),nebo se jedná o... celý příspěvek >
Solo 651, 4.12.2013
Když už tu kážete bludy tak, snad ostatní umí číst a na stránce na kterou jsem zde dal odkaz si přečtou pravdu..Kvalita lišt je stejná, jsou pouze jinak uzpůsobeny, pro danou práci, v tom je jejich rozdíl!!! Pro ty co to zajímá ještě informace... celý příspěvek >
Solo 651, 4.12.2013
tady si něco málo přečtěte a nenechte se mást (věrohodnými informacemi),platí a bude užitečné i pro pana Baču
Solo 651, 3.12.2013
Děkuji za doplnění mé myšlenky, (pochopil jste to zcela správně),nač si vytvářet problémy, tam kde nejsou. Pilu hodnotím až po záběhu, kdy je stoprocentně seřízena a (jedu) na celou lištu, pak teprve Bača pozná jaký zmetek ta Gude je a zanese ji... celý příspěvek >
Solo 651, 2.12.2013
Hochu, hochu,co Ty nemáš za starosti, ještě jsi pořádně nic neuřízl a milion problémů, které si sám vytváříš.Je hezké, že se na vše ptáš, ale i ta trocha (selského rozumu by na to stačila).Pile bude šuma fuk, zdali do ni vložíš starou řetězku se... celý příspěvek >
Motorová pila Stihl - Husgvarna, 28.11.2013
Vážení diskutující, bohužel nemáte potuchy o tom, že každá pila vyžaduje stoprocentní seřízení.Jestli vám byla (podána přes pult),tak sorry, ale například (ta spotřeba),o tom vypovídá zcela jasně.Nejsem nijak velkým fanouškem HQ, ale zrovna 353 znám... celý příspěvek >
Velikost pastvy pro vietnamské prasátko, 27.11.2013 Obsahuje fotku
Ano, lze takto stravu doplnit, ale upozorňuji předem na to, že jsou to suroviny velice návykové a nedoporučil bych jejich užití ve velkém.Tedy bral bych je spíše jako doplněk například (krmná dávka pro kojící svině a pod.). Na vysvětlenou dodám... celý příspěvek >
Prosim o pomoc pri vybere mot. pily, 25.11.2013
Na 651 jsem měl 3/8 s 5O tkou lištou z nouze když jsem porcoval suchý topol, celkem to šlo, ale Dolmar 6400 už je o něčem úplně jiném (ten je teď doma na špalkování).Solu 325 řetěz sluší lépe, (jde lehčeji) a jestli je lišta o nějaký ten centimetr... celý příspěvek >
Prosim o pomoc pri vybere mot. pily, 17.11.2013
Zdravím, protože kamarád pro Solo pily servisoval, vím dobře, že na poměru 1:25 v záběhu trval, přesné důvody však si již nepamatuji, ale hloupý a zbytečný výmysl od Sola to rozhodně nebyl.
Prosim o pomoc pri vybere mot. pily, 16.11.2013
Osobně bych se vůbec tím pokusem o pilu od Gude nezdržoval a odnesl jej do kovošrotu (nějaká ta kačka za hliník) a do smrti pokoj.Raději nějakou starší (značkovou pilu),z druhé ruky, nežli se (hrabat) v něčem co nemá budoucnost. Dobře to tu... celý příspěvek >
Prosim o pomoc pri vybere mot. pily, 14.11.2013
Konečně jste si koupil (opravdovou pilu),tak čerstvé palivo a kvalitní olej spolu s ostrým řetězem jí bude ku spokojenosti stačit.Vaše slova o trošku lepší pile, vezmete časem jistě zpět, protože jste vyměnil Trabanta za Mercedes, s touto pilou se... celý příspěvek >
Jakou pilu do 10tis.?, 7.8.2013
Souhlas s e Solo 651
Vietnamské prase - zkušenosti, 20.7.2013
Chov prasátek vyžaduje určité zásady, které je nutno dodržet v rámci dobrého chovu. Sviňky s kanečky nechám volně ve výběhu pouze v případě.kdy už jsou sviňky zapuštěny, nebo tehdy, kdy stáří selat není takové, aby byla schopna zabřeznout.Tedy... celý příspěvek >
Vietnamské prase - zkušenosti, 1.7.2013
To je zcela běžné, že každá matka si chrání své!!! Mám svině naučené na hlazení, běžně jej i vyžadují, avšak když porodí varovně (chrčí) a klapou zubama.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika