Příspěvky uživatele - 92.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba jabloně, 11.4.2010
Sám to dělám tak, že po výsadbě stromek řádně zaliju a pak zalévám, jen když je opravdu sucho. Zatím mi žádný stromek neuschnul. Broskev, švestka snese více vody, jabloň je nenáročná, meruňka má raději sucho. Vodu chytám do sudu (dešťovka), pokud... celý příspěvek >
Vzádlenost broskvoně od meruňky, 11.4.2010
Necelé tři metry sice opravdu není mnoho, ale zase ani tak strašně málo, že by bylo třeba broskev přesadit. Nechal bych to tak a broskev (nikoli meruňku) tvaroval. Broskev nemá ráda přesazování a po dvou letech už bude hezky... celý příspěvek >
Založení trávníku, 11.4.2010
Kultivátor nahradíte rycíma vidlema, doplnil bych kompost o výšce 5cm, ornici o výšce 5cm a písek. Celková vrstva humózní ornice by měla mít 15cm, to pro trávu bude dostačující. Martin
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 11.4.2010 Obsahuje fotku
Tak včelkám je evidentně zima, dneska na to kašlou... Martin
Založení trávníku, 11.4.2010
Pokud jste při rytí "břicha" kolem jímky narazilk na jíly, které se tváří jako plastelína, tak bych buď tyto jíly odstranil (alespoň 20 cm) a navezl ornici s kompostem a pískem, nebo (pokud Vám to umožní další stavby - plot, okapový... celý příspěvek >
Meruňko-třešňovice, 11.4.2010
I když mám raději jednodruhové pálenky, tak představa třešňomeruňkovice se mi zamlouvá, jelikož třešní není nikdy na plný kotel a meruňek taktéž. Obě pálenky jsou dosti aromatické, snad se to mezi sebou v chuti nepobije. Martin
Založení trávníku, 11.4.2010
Asi tak.
Vysázení třešní, višní v sadě po jabloních?, 10.4.2010
Moc bych Vám nedoporučoval na stejné místo vysazovat nové stromky, zvláště pak stejného druhu. Otec po částech obnovuje sad tak, že po odstranění stromů a hluboké orbě sází první rok brambory, poté pěstuje jinou zeleninu. Po pěti letech políčko... celý příspěvek >
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 10.4.2010
to: H S Když vidím ty vaše květní pupeny, tak Vám trošku závidím. U nás se střídá slunko s deštěm a sněhem, do toho meruňky kvetou jak nevěsty... Martin
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 10.4.2010
Ostravsko, 320 m n. m. Martin
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 10.4.2010
Dneska u nás aprílovské počasí jak z encyklopedie. Slunečno a bezvětří střídá v hodinových intervalech vítr se sněhovými přeháňkami. Naštěstí se včely na meruňky v hodinových intervalech vracejí... Martin
Založení trávníku, 9.4.2010
No nevím, nechtěl bych přesívat 2Om3 zeminy přes zednické síto. Pokud půda nebude suchá, tak to ani nepůjde... Písek použijte kopaný ve štěrkovně za zlomek ceny z hobby marketu (250Kč/t) a nebojte se přidat (klidně 3 cm/m2), k tomu vrstvu 5 cm... celý příspěvek >
Jak to vypadá u Vás s nakvétáním broskvoní?, 9.4.2010
Ty pupeny musely pomrznot v zimě, když byly holomrazy (letos u nás po tři dny v únoru okolo -22°C), 2/3 pupenů (listové i květové) se vůbec nenalévají. Postižený je Redhaven i MF3. Meruňky vedle broskvoní přečkaly zimu bez úhony. Martin
Ovlivnění růstu rajčat, 9.4.2010
Sám mám mikro políčko s jahodami, česnekem a rajčaty v těsné blízkosti dvou meruněk a nepozoruji žádné abnormální jevy na stromech ani na zelenině . Třeba mi tam dobrou službu dělá ten česnek . Martin
Konec mých balkonových rajčat, 9.4.2010
Pokud jsou keříčkové, tak nikoli. Pokud stonkové, tak ano.  Martin
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika