Příspěvky uživatele - 22.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Potůček, 10.4.2009
nepokládejte folii rovně ale dělejte tůňky
Jeseteři, 10.4.2009 Obsahuje fotku
naši jeseni maji rádi, když je u břehu menší motorek a ten prohání vodu aby nestála, z trubky vyvedené z motorku trochu stříka voda nad hladinu pěkně okysličuje a přitom vytváří proud, který má směr okolo břehu, pěkně stojí v proudu vody a čekají co... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 7.4.2009
mozna jste tam toho dala moc? mozna nalila do jednoho místa kde to bylo prilis koncentrovane?
Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 4.4.2009
ten silikon myslíte, že nebude vadit? ja vžycky když s ním dělám tak to je puch, nejsou v tom nějaký škodlivý látky? co takhle tavná pistol spíš? jinak naše rybičky už krmíme, jeseni už skáčí a loví hmyz ve vzduchu nad hladinou, kačeny už... celý příspěvek >
Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 3.4.2009
Těžko radit ale já bych tam ty kalfasy dal, čím je naplnit je většinou o pocitu a zkušenostech každého, to neporadím, ale za nějaký čas uvidíte to bahno na dně...  to by šlo zpět do jezírka a v potůčku by usazené zahnívalo a opět hnojilo... celý příspěvek >
Vzduchovač na baterie, 30.3.2009
myslím, že vzduchovadlo se da přiškrtit a doladit tedy množství podle potřeby ale zasmál jsem se tedy, při představě bazénu s bublinkami :-)))
Vzduchovač na baterie, 30.3.2009
myslím ze na krabici je napsano 2,5 W, už jsem ji vyhodil a k jezírku teď nepůjdu, pokud je to s tím točením otázla na mě tak se tam nic netočí, funguje to jako klasický membránový motorek na vzduchování, tedy membránkou to tlačí vzduch do... celý příspěvek >
Únik vody z jezírka, 30.3.2009
hmmm a nemáte do té vody něco ponořené? nějaký motorek, přepad pro odvod přebytečné vody, nebo něco takového?fakt máte jen vloženou fólii a nic jste jiného nedělali, možná jste ji nedostatečně vyrovnali a po nalití vody tíhou někde protrhla spoj i... celý příspěvek >
Vzduchovač na baterie, 30.3.2009
na baterie asi ne to by dloiuho nevydrželo, koupil jsem si ted vzduchovací motorek v jednom obchode s veverkou, na obalu je to vyobrazeno, že to slouží k využití hlavně v zimě aby nezamrzla hladina, cena 200Kč v ceně je vzduchovací kamínek a... celý příspěvek >
Jak udelat optimální jezírko pro žáby?, 28.3.2009
no znate ty vylisky z obchodaku pro kutily ;-) hloubka je asi 50cm steny skoro kolmý ale okolo kraje takový ty melcinky myslim ze klidne staci ta plastová kad pro zedniky na michani malty pokud se vam nechce nic resit, jinak ja bych uz to dnes delal... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 27.3.2009
Děkuji za reakci, co druhý rok se je snažím přesadit a také jim ke kořenům zastrkávám takové ty hnojící tyčinky, výsledek za 7 let vždy stejný, čím více slunce tím menší listy lekníny mají,  zkusím letos jiné složení substrátu a uvidíme... celý příspěvek >
Jak udelat optimální jezírko pro žáby?, 26.3.2009
mám malé plastové jezírko na chatě (výlisek) a většinou stačí co naprší,  dolévám vodu někdy v létě 1x,2x jinak se o nic nestarám, žabky a puci si žijí sami svým životem a jen nás obšťastňují svou přítomností a vydávanými zvuky :-)
Jak udelat optimální jezírko pro žáby?, 25.3.2009
1. nevím kdy přesně ale na jaře :-) neházel bych do vody žádný neřád ono tam napadá smetí dost samo :-) nejaký leknínek nebo rostlinku v kvetinaci bych tam dal, okolo břehu rostliny plazící se do vody   2. žabám je to jedno pokud je... celý příspěvek >
Rostliny vhodné pro vytíraní ryb, 18.3.2009
ony se ty rybičky začnou divně chovat :-) karásci se za sebou honí, třeba dva pronásledují jednu samičku, v pobřežních rostlinách polehávají, jeseni se divně pohybují kolem břehů i když jindy se bojí atd.no a kapříci plavou za nima a mají jikrové... celý příspěvek >
Likvidace řas v malém jezírku, 11.3.2009
tak ja jsem sice u jezírka každý den ale taky mě tyhle věci odrazují, čím složitější věc tím větší pravděpodobnost, že se něco pokazí, mám ho pro radost a chci aby bylo co nejjednodušší, protože ho mám na jih musím bojovat ale nechci mít z jezírka... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika