Příspěvky uživatele - 169.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zastříhávání rajčat?, 22.2.2009
koukám pane vili, že Vám také chybí draslík v půdě a u stopky jsou rajčata stále zelená a tvrdá..nebo né??
Zakalená voda v jezírku, 20.2.2009
jasně udělám to podle Vás, jen budu mít čerpadlo v jezírku, ale vše by mělo jít samospádem. S kořenovky bych napojil vše do drenáže(mám tam ten nejmenší husý krk ještě za dob když se soudruh nedíval) a přesně mě to bude vycházet přes kačírkovou... celý příspěvek >
rybník, 20.2.2009 Obsahuje fotku
humus by měl zůstat jen na břehu po čáru vody..jinak se vše černé jak říkáme musí odtěžit na jíl(né přehrabat) tady je pár foto z obnovy rybníka po 300 letech v Krušných horách(žádný jíl jen kámen a písek) proto na hrázi je pod kameny folie!!! Jinak... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 20.2.2009 Obsahuje fotku
Foto nemám musel jsem to odvést ze sklepa, jak jsem to natřel tak to bylo cítit všude...tak jsem to namaloval(žádnej Picaso) podle mého plánu, ale bude to podle Vás jen musím předělat vstupy a výstupy!! ještě tam není vzduchování a UV..také chybí pár... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 19.2.2009
zítra sem dám foto..
Extrakce semen a výsev, 19.2.2009
tak nějak nejsem s toho moudrej: Co brání vyklíčení? co chcete odstraňovat?slupku semene? Jaká teplota? jak dostáváte klíčky ven z petky s vodou? jak dosáhnout víření a čím? 0,3mm je vpich jehlou a k čemu? prosím rozeberte to podrobněji jsme... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 19.2.2009
no mám UV dva roky a filtry dám jak říkáte, nějak to pořeším dík
Zakalená voda v jezírku, 18.2.2009
 čerpadlo bude v jezírku nebude překonávat velký výškový rozdíl, když počítám ode dna tak 110-120cm..v návodu píšou 3,60m!! Filtry vyměnit by asi nebyl problém i když už mám vyvrtáné díry na propojení v různé výšce!!počítal jsem že kořenovku dám... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 18.2.2009
ok každý má svůj názor..po pravdě než jsem se k tomu rozhoupal, že to s toho udělám, taky mě to dalo!! Natírám to zevnitř barvou na bazény(ta je na tom nejdražší 800kč 2,5kg) jen na ten silikon mě to dělá oka..holt to vemu dvakrát ale stejně to bude... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 18.2.2009
tak dobře, dám to ke kartáčům (na způsob akvafitru s přisáváním hadičkou že?)ale nevím když to bude až za kořenovou do které jde 1/2 hadice na vtoku a na propojení ke komoráku bude už 3/4jestli to vezme sebou vzduch??? Ale v podstatě proud by měl jít... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 18.2.2009
si děláte srandu nebo to myslíte vážně???Vy jdete do extrémů!!! Já si myslím že tak páchne i nová prázdná petka něž do ní dají nápoj a jak panečku  bumbáme??! A co pneumatiky a plasty v řekách a rybnících o kterých nikdo neví a jsou... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 18.2.2009 Obsahuje fotku
totojen na porovnání...zatím mám jen  polotovar kartáče,biomolitan, rohože a houbičky,rašlový ůplet a elek.husí krk k nastříhání už mám taky,před toto příjde kořenová čistička též v této nádobě.Jen síto je z parabolické děrované antény o... celý příspěvek >
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 18.2.2009
je samozřejmě, že se po silnici nesmíte promenádovat, ale zdolat cestu v co nejkratší(né nejrychleji) trase!!! Po pravdě zbytečně provokovat jen s povinným ručením někde na silnici a dělat prsa???!!! Nedej bože pak něco zavinit??!!Koneckonců traktor... celý příspěvek >
zahradní rybniček, 18.2.2009
chovné rybníky mají v průměru 120cm hloubky! U břehu může být 30cm a u požeráku až 200cm, ryba se musí mít kde vyhřát a třít a v hloubce kde schovat a mít klid... Pro pstruhy to bude ráj s takovým přítokem
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 17.2.2009
přesně tak... povinnné ručení na zem.stroj bez SPZ, trojůhelník,lékárnu a můžete po silnici druhé a třetí třídy!!!fréza, terra a ostatní co nemají světla musí svítit(bohužel) takto mě to bylo řečeno na DI... stroj musí mít na složence napsáno místo... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika