Příspěvky uživatele - Zdeněk Dukát

Motorová pila Oleo-mac, 10.1.2008
Pane J.S. čtu často, toto diskusní fórum. Je jasné, že věcem kolem pil rozumíte. Samozřejmě jak se říká "každý má tu svou, za jedinou". Já jsem si dal opravit v Křivoklátě pilu Husqarnu. Bylo to děsné. Nikdy více. Takže lituji, že nebydlíte vedle.
T4 K14 vs TZ4 K14, 9.1.2008
Já amater startuji Slavii takto. V zimě. Vyšroubuji šroub na horní části válce. Na konec se dává doutnák. Ten jsem nikdy nepoužil. Vezmu trochu oleje a naleju ho do válce. Zašroubuji a startuji Někdy při minus 8. Napoprvé. Olej dotěsní válec. Zkuste.... celý příspěvek >
T4 K14 vs TZ4 K14, 8.1.2008
Přátelé, já jezdím pouze po cestách polních, a po poli. Tak mi nějak ty brzdy nevaděj. Nemohu investovat do serva. Nemám. Mám 5 dětí tak mám do čeho investovat. Nechcete mi někdo zasponzorovat servo? Náhradní díly kolem Prahy kde? Dále jsem hlavně... celý příspěvek >
T4 K14 vs TZ4 K14, 7.1.2008
Vážení přátelé, nechápu když Vás pojí takové dobré malotraktory jste na sebe jak "psi". Já mám mnoho let 10-ku. Brzdy mi nikdy pořádně nebrzdily. Zadní vůbec. Brzdím motorem, při řazení používám ruč. brzdu. Z traktoru jsem třikrát skákal skok plavmo.... celý příspěvek >
Stromková růže: sázení a zazimování, 5.1.2008
Vážená paní, nechte si místo čaje poslat zralé šípky. Semena vydrolíte, stratifikujte si je, na jaře vysejte. Lehce pod povrch. Mohou vzejít 2. rokem. Budete mít šípků, že zamoříte Ameriku. Držím palce.
Jahody, 3.1.2008
Jsem podobného názoru. Pleju nedávám, ale jahody mám. Pokud mi je nesežerou srny.
Problémy s plodností morušovníku, 3.1.2008
Vážená paní, buďte ráda, že Vám moruše neplodí. Půl života jsem měl přede dveřmi černou moruši. Ovoce je to fádní, až nechutné. Ovšem někomu může chutnat. Podivuji se, že se věnujete zde v této rubrice takovému ovoci. Doporučuji Vám pěstovat rakytník... celý příspěvek >
Výběr sekačky na vysokou trávu, 2.1.2008
Podobný problém s nákupem řeším i já. Sekačka nebo Panter se sekačkou. Vše je vývoji. Když koupím Panter mám naději. Při koupi sekačky  jako jednoůčelovém stroji, naděje na širší využití stroje padá.
Kvalita sekačky na trávu na stroji Panter firmy Dakr?, 1.1.2008
Máte někdo zkušenost se sekačkou na trávu s použitím víceůčelového stroje Panter od české firmy Dakr?
Podzimní sázení meruněk, 18.11.2007
Zásadní připomínka. Je dobré po zasazení meruňek takto pozdě, rozprostřít vrstvu listí kolem stromu. Izoluje kořeny před ev. mrazem a umožňuje dobré prokořenování. Možné použít i polyst. desky, ale nesmíte zapomenout na závlahu. Doporučuji i u... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika