Příspěvky uživatele - Walter

Rouby jabloní - možnost koupě?, 19.3.2018
nebo si vzít rouby přímo ze zakoupeného stromku, tak jsem to vloni provedl já
Kdy postřik proti monilia laxa a strupovitosti broskvoní, 19.3.2018
Posoudili by zkušení chemici, zda je možné smíchat Horizon, případně Talent, s Kuprikolem, případně Championem? Děkuji za odpověď.
Kadeřavost - postřik dnes?, 18.3.2018
Tak, jako v minulých letech, vyčkávám s postřikem až těsně před rašením květních pupenů. Budu tedy teprve stříkat, již tradičně Kuprikolem, případně mohu udělat výjimku, neboť jsem si konečně pořídil i balenín Championu. Vzhledem k tomu, že v... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 17.3.2018
Nojo, co se dá dělat, takhle studený konec února a ještě i konec března byl naposledy v zimě 2006.
Přemrzlý Kristalon - je znehodnocený?, 16.3.2018
krabička se trochu nafoukla...ano, nafoukla se, protože kristalon je hygroskopický, váže vzdušnou vlhkost a tím i mírně zvětší svůj objem. Na škodu to není. Ale je vhodné ho skladovat v uzavřených obalech právě pro možnost pohlcování vlhkosti a... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 11.3.2018
Klidně si dávejte nad své broskvoně broskyňové dáždniky a já si budu své broskvoně dál ošetřovat chemickým koktejlem. Podle mého vámi popsaný způsob ošetření bez ošetření chemického je nesmysl a nemůže fungovat.
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 10.3.2018
Přečetl jsem si celé pojednání od ing. Jakubeka a zjistil jsem, že pan 37.86 opomněl hned první odstavec, kde ing. Jakubek popisuje jako zcela normální klasický způsob likvidace kadeřavosti chemií včetně uvedení chemických přípravků. Dále pak ing.... celý příspěvek >
Výsev kedlubny, 10.3.2018 Obsahuje fotku
menší množství semen raných košťálovin a salátu jsem vysel přesně před měsícem do truhlíku, po vzejití uloženo u okna při teplotě +15°. Pravda, rostliny nic moc, ale použitelné jsou.
Vysev paprik, 9.3.2018
no, mě na fotce to připadá jako vzklíčené zrno pšenice. Takže to vypadá, že panu tazateli prostě ta odrůda papriky nevzklíčila. Semena v půdě hledá marně, protože za 18 dní v zemi už nejspíš shnila. Koneckonců to, že někomu nějaká semena nevzklíčí,... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 9.3.2018
tak to mi spadl kámen ze srdce, že to nikomu nevnucujete. Jen mě překvapuje, že na podzim jste se tu ptal, jak se užívá Kuprikol jako postřik na jabloně a na peckoviny a teď děláte ze sebe ekologa, který se zubynehty brání použití chemie proti... celý příspěvek >
Odvažování postřiků - rady, 9.3.2018
přinejmenším tímto způsobem omezíte manipulaci s těmi jedy
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 9.3.2018
jz77f: tak to z vás sousedi, kteří také pěstují broskvoně, musí mít opravdu radost.
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 9.3.2018
37.86: tento pokus o ošetření je nesmysl a nemůže fungovat.
Předpěstování košťálovin, 7.3.2018 Obsahuje fotku
mrazy byly tuhé, ale rostlinky v pařeništi zakrytém několika vrstvami textílií, zdá se, přežily a dnešní den už se začaly probouzet k životu.
Přikrývání stromků, 28.2.2018
Když nebudete chtít při -7°zachraňovat před zmrznutím meruňky, ale jen broskve, tak byste měl být úspěšný. Já jsem vloni měl při zemi -4° a ve 2m -2.4°. Pod meruňkou jsem okolo kmene udělal ze zakrývacích plachet nasvislo pověšených na větvích... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika