Příspěvky uživatele - pylorus

Domácí výcvik vlčáka, 22.3.2013
Naučte psa přiběhnout na zavolání. Nejprve na zahradě - když přijde, vždy odměnit pamlskem. Až to bude slušně ovládat, vezměte jej na pole, kde máte přehled (není zvěř a je klid). Tam jej zkuste pustit na dlouhém úvazu (10m) a zkoušet přivolání. Když... celý příspěvek >
Studna - narážečka, 18.3.2013
Pokud je vysoká hladina spodní vody, proč neudělat studnu kopanou? 
Domácí výcvik vlčáka, 18.3.2013
1) vzít knížku a řádně nastudovat výcvik NO! 2) neužívat fyzické tresty a když, tak jen miminálně a symbolicky. Nejsnadněji psa zničíte tak, že jej zmlátíte. Místo toho používat systém odměn (třeba piškoty) 3) naučit základní povely a začít... celý příspěvek >
Byl to potkan?, 17.3.2013 Obsahuje fotku
Viděl jsem osobně potkana, jak v souboji s naším kocourem skočil z místa 1m vysoko! To jen tak na okraj. Jinak stopa podle mě potkanovi patří. Porovnejte s obrázkem v příloze. Zdraví Martin
Propolisová tinktura, 17.3.2013
Líh z lékárny je sice skvělý, ale nehorázně drahý - 1000 Kč / litr. Místo toho používám rasputin vodku, která má 70 nebo 80%. Sice na mě koukají v obchodě jako na alkoholika, ale zato stojí něco málo přes 300 :-)
Stopy - kuna nebo kočka?, 13.3.2013
Obrázek prvního přispěvatele je, myslím, kočka - není vidět do tlapek. Obrázky druhého přispěvatele bych určil spíše jako zajíce - podle trochu protáhlých předních paciček. Ale kuna by to být mohla - podívejte se do dobré stopy, jestli tam jsou vidět... celý příspěvek >
Exoti - o jaký druh je zájem?, 12.3.2013
Zdravím ve spolek, po více než desetileté přestávce (univerzita, cesty po světe atd.) se hodlám opět vrátit k chovu papoušků. Rád bych zavedl diskuzi nad aktuálně populárními druhy papušků - abych upřesnil smysl dotazu - mám moc rád napříkald... celý příspěvek >
Andulka- vajíčka, 12.3.2013
Zdravím, dovolím si krátce odpovědět:  - doufám, že máte pár (samce + samičku), proběhla kopulace a vajíčka mají šanci být oplodněná :-) - oplodněné vajíčko poznáte zhruba po týdnu sezení tak, že jej prosvítíte baterkou nebo se podíváte... celý příspěvek >
Jednoosy malotraktor z Mounfieldu či Vari/Terra, 27.2.2013
Mám po dědovi MS-16 s bubnovkou, bránami, pluhem, rotavátorem a dalším příslušenstvím, dokoupil jsem si k němu velký vozík a jsem velmi spokojený - aneb neberte to za tu cenu :-). Zejména vozík, pluh a rotavátor patří mezi nenahraditelné... celý příspěvek >
Co na okousané stromy?, 23.2.2013
Mám podobný problém - několik stromů poškozených okusem zvěře. Budu to řešit výměnou celého stromu (okousané jsou v drtivé většině jen mladé stromky). Možná, že by sice šlo strom zachránit štěpařským voskem, jílem, kravincem či jinak, ale nevěřím, že... celý příspěvek >
Zabezpečení včelínů a úlů, 9.2.2013
Zdravím, zatím včelařím na vlastním pozemku, který dokonale střeží dvojce Kavkazských pasteveckých psů (absolutně nejlepší ochrana). V budoucnu bych ale rád se včelstvy kočoval a také přemýšlím nad vhodným zabezpečením. Jako jediné opravdu... celý příspěvek >
Andulka útočí na novou, 22.7.2012
přidání nového ptáka probíhá tak, že se umístí do stávajícího ptačího kolektivu v uzavřené kleci a nechá se v ní zhruba týden - ptáci mají možnost si na sebe zvyknout. náhlé vypuštění nového opeřence má často za následek útoky na nováčka. Pokud... celý příspěvek >
Koupání pro ptáčky na zahradě, 16.7.2012
Parádní dekorace - chválím. Úplně to vidím umístit pod nějaký malý pramínek... to by byla nádhera. 
Kohout nebo slepice?, 7.7.2012
dominantni slepice je normalni. podle fotky jsem presvedcen, ze to kohout neni.
Křovinořez - nejlepší poměr mezi vykonem motoru, pracovnim vykonem, kvalitou a cenou, 25.6.2012
zdravim, diky mistnimu foru a uzitecnym radam jsem si vybral MS 4510 za necelych 15000 Kc a mohu vrele doporucit pro velke zahrady narocnejsi pouziti.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika