Příspěvky uživatele - 209.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda HRD 536 C3 HXE, 11.5.2009
Lidé jsou různí. Je fakt, že tady v okolí někteří raději koupí levnější sekačku a než aby se za ní "mořili", raději zaplatí 60,- Kč/hod ochotnému mladému klukovi z okolí aby to posekal. A kluci rádi zaskočí, mají pak zase na... celý příspěvek >
Honda HRD 536 C3 HXE, 11.5.2009
Zde na fóru se řešil plast jiných značek (hlavně HQ). Ten kdo se snažil Xenoy od Hondy napadat a byl dotázán na konkrétní osobní zkušenost se už neozval. S HRX-kem jsem už pár větších i menších ostrých čedičových kamenů "chytil"... celý příspěvek >
Výběr benzinové sekačky, 11.5.2009
Ale výrobců je podstatně více než tři a někteří jsou se svými výrobky rozhodně kvalitativně na vyšší úrovni než Vámi vybraní... celý příspěvek >
Honda HRD 536 C3 HXE, 11.5.2009
Ale rotačka Etesia Pro 53 také nemá centrální nastavení výšky sečení a navíc váží 70 kg. Ze stejné kategorie jako Etesia je i Viking MB 755 který je o 6 kg lehčí (oba stroje mají 6-ti koňový OHV motor). Silnější je Viking MB 858 (11,5 k OHV) ale váží... celý příspěvek >
Honda HRD 536 C3 HXE, 10.5.2009
Jak hodně členitý a jak hodně svažitý terén máte? Svažitost je stejnoměrná nebo proměnlivá? Jak často hodláte sekat?
Jakou sekačku?, 9.5.2009
Přidejte si 800,- Kč a mate Mega 4750 LKT s motorem Lamborghini nebo u Mountfieldu TD 484 TR. Já mám 13-tým rokem TDL 484 TR (má navíc centrální nastavení výšky) a bez problému pravidelně sekáme 2400 m2 částečně i v prudkém... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna nebo Honda?, 5.5.2009
Ano, kdo má travní boule ze stařiny, začíná udržovat zahradu na vyšší strniště a postupným snižováním se plocha během sezóny srovná (i když já takto zanedbanou plochu nejprve poseču křoviňákem /seznámím se tím mj. s neznámým terénem/ a... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna nebo Honda?, 4.5.2009
Jak už jsem tady na fóru psal, jsem nucen sekat třetím rokem s Hondou HRX 537 HXEA neskutečně velké plochy (ročně v součtu sekám cca 13 - 15 ha ). Je fakt, že bych si raději při těchto výměrách vozil na něčem své pozadí, leč není mi... celý příspěvek >
Sekačky od Mountfieldu, 28.4.2009
Mám 13-tým rokem Castel Garden TDL 484 TR od Mountfieldu. Sekáme s ní doma pravidelně každých 10 - 12 dní členitou zahradu 2400 m2 (část je svah až 30 st., kde se po vrstevnici sotva udržím ). Každým rokem měním klíňák, unašeč a hnané kolečko na... celý příspěvek >
Jakou vlastnite rotacni sekacku a koupili by jste si zase tu samou?, 27.4.2009
Mám 13-tým rokem Castel Garden TDL 484 TR od Mountfieldu. Sekám s ní doma pravidelně každých 10 - 12 dní členitou zahradu 2400 m2 (část je svah až 30 st., kde se po vrstevnici sotva udržím). Každým rokem měním klíňák, unašeč a hnané... celý příspěvek >
Zahradní traktor Jonsered - praktické zkušenosti?, 19.4.2009
Pokud budete snižovat počet stromů, chtělo by to odstranit pařezy. Já navíc každým rokem z jara přesmykuji zahradu ocelovou traverzou taženou za silnějším traktůrkem (postupně se tím srovnají hrboly). Co se týká travního traktoru - za málo peněz... celý příspěvek >
Sekačka HQ, Viking, Stiga, John Deere, Honda... ktoru?, 25.3.2009
Ještě k té inovaci - současně s ovládáním byl také vylepšen karburátor (osazen automatický sytič).
Sekačka HQ, Viking, Stiga, John Deere, Honda... ktoru?, 25.3.2009
HONDA HRX 537 HXEA má velmi odolnou a vynikající hydrostatickou převodovku , kdežto VYE má variátorovou převodovku na principu třecích kuželů v olejové lázni (novinka na trhu ). C-čko za číselným označením značí pro letošek inovovaný model... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 6.3.2009
V Děčíně v lednu otevřeli novou prodejnu Mountfield vč. servisního zázemí. Od té doby jsem 3x navštívil protější obchod železářstvím, kdy jsem výlohou obhlédl i prodejnu Mountfieldu s kolem štěstí vystaveným u pultu. Nikdy... celý příspěvek >
Může svíčka zničit zapalování?, 19.2.2009
Jak je značena svíčka se šroubovací koncovkou a jak s pevnou (předpokládám, že obvyklé značení svíček asi značí svíčku bez koncovky - pouze holý závit jak bývalo běžné)?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika