Příspěvky uživatele - 28.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Něco jako plíseň na rajčeti?, 1.8.2022 Obsahuje fotku
Tak co myslíte? Tuta absoluta, larva and adult
Něco jako plíseň na rajčeti?, 29.7.2022
Zde jsem nalezl studii pesticidů proti Tutě Absolutě. Mám velkou zásobu mospilanu, tak to stříknu jím. Jeho účinná látka dopadla sice hůře, ale kupovat další insekticid s účinnou látkou spinosad, jenž dopadla nejlépe se mi zrovna nechce... celý příspěvek >
Něco jako plíseň na rajčeti?, 28.7.2022
Koukám na tu stránku... Ve chvíli kdy jsem narazil na to že hostitelskou rostlinou je durman obecný, tak jsem si řekl, že musím zmínit, že letos mám.na zahradě až neúnosnou invazi durmanu. Opravdu, nevím kde se tady vzal, ale volně mi raší mezi... celý příspěvek >
Něco jako plíseň na rajčeti?, 28.7.2022
Pardon je mi to trapné, asi to byla opravdu můra. Já podle obrázku neodhadl její velikost. Tuta absoluta je oproti můře drobeček...
Něco jako plíseň na rajčeti?, 28.7.2022
Prohlédl jsem si obrázky napadané touto housenkou a musím říct, že je to téměř totožné. Napadená rajčata jsou chutná. Stačí odkrojit napadenou oblast. Na googlu jsem nalezl obrázek již vyvinuté housenky v "motýla". Něco takového jsem viděl ve... celý příspěvek >
Něco jako plíseň na rajčeti?, 28.7.2022
Doplním, jsem oblast u Hřenska
Něco jako plíseň na rajčeti?, 28.7.2022
Pane Walter, předemnou tu někdo základal diskuzi ve které byly tyto housenky zmíněny. Já sám jsem do ní přispíval, že jsem na plodech jejich přítomnost nezaregistroval, avšak když jsem otrhával listy tak mi v ruce zůstal houf malých housenek tak... celý příspěvek >
Něco jako plíseň na rajčeti?, 28.7.2022
Nedostatek vápníku jsem jednou měl, ale bylo to takové kruhovité. A vytvořilo se to již při tvorbě plodu, né až při jeho zrání. No raději to zaleji ledkem vápenatým... Děkuji za odpověď
Něco jako plíseň na rajčeti?, 28.7.2022
Ještě doplním že dvě rajčata jenž jsem rozkrojil byli jen okrajově nahnilé ze vnitř. Místo červené stěny je černá. Bylo to na dvou různých místech ve skleníku.
Něco jako plíseň na rajčeti?, 28.7.2022
Ještě doplním z vnější strany se tvoří něco jako bílý povlak. Jako by to někdo natřel barvou. A dá nehtem lze odstranit
Něco jako plíseň na rajčeti?, 28.7.2022 Obsahuje fotku
Rajčata nějak divně uhnívají ze spoda plodů. Nejsem si jist, čím to je. Plíseň bramborovou bych vyloučil. Jednak jsem dělal 2* postřik ortivou a druhak rostliny jsou ok. Říkám si, jestli to třeba není nedostatkem vápníku? Nemám tušení oč jde. Prosím... celý příspěvek >
Housenky v zelených plodech rajčat, 28.7.2022
Nevím jak je to u zakladatele tématu, ale ja je zatím načapal jen na listech rajčat.
Housenky v zelených plodech rajčat, 28.7.2022
Nejsem si jist, zdali jsem měl právě tuto housenku, ale když jsem otrhával spodní listy, tak sem se udivil, co mi to zbylo v ruce. Plná dlaň malých housenek. Je ale pravda, že já mám ve folíáku strašně moc motýlů...
Lámou se větvičky s plody... dozrají rajčata?, 21.7.2022
ledek vápenatý rozpustě ve vodě a pak rostlinu polijte na listy. Ano rajčata dozrají. Mám to vyzkoušené. Jen počítejte s tím, že jsou dobrá ledatak do leča... syrová chutná vůbec nejsou Dejte je do krabice od bot.
Uhorková sezóna 2022, 19.7.2022 Obsahuje fotku
No u mě je to podobné. Listy ale nejsou žluté ale mají bílé fleky. Myslel jsem že mám plíseň na okurkách. No možná že jo... I ona tam je... Ale tyhle mrchy, svilušky jsem objevil skoro všude...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika