Příspěvky uživatele - 5.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata mne překvapují, 18.8.2014
Obdivuji Váš smysl pro humor.                     Mr Big
Česká rajčata, 15.8.2014
V zimě jsem také měl nutkání koupit Malinowy Retro, ale tušil jsem, že to není české rajče. Asi jsem udělal dobře.                         Mr Big
Rajčata pro sezónu 2014, 13.8.2014
Ono by pomohlo v případě velkých dešťů také rajčata zastřešit folií, což jsem měl letos v plánu. Ale nějak k tomu nedošlo, co neudělám na jaře tak v létě už na to není čas. Snad příští rok, materiál na to mám.          ... celý příspěvek >
Česká rajčata, 13.8.2014
Trhal jsem dnes Costoluta, Cuor di Bue (takové ty měšce)  a Beefmastery. Jen Beefmastery měly nějaké praskliny kolem stopky, Costoluta jsou úplně vpořádku. Vůbec si nepamatuji, že bych měl někdy prasklé Costoluto Genovese. Doufám a přeji Vám,... celý příspěvek >
Česká rajčata, 13.8.2014
Paní Kateřino, asi Vám někdo prodal něco jiného, s čímž mám také nedobré zkušenosti. Jinak Herodes je schválená odrůda firmy Moravoseed běžně dostupná v obchodech.Plody ve tvaru srdce mají být žluto červené.          ... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 13.8.2014
U mě zase horší jako minulé roky, Ale není se co divit, prvních dvacet dní v červenci sucho, napadlo cca 15 mm vody. Potom začalo pršet a za těch posledních 20 dní napadlo 170 mm vody včetně vysoké vihkosti vzduchu. A možná bude ještě hůř- dnes další... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 13.8.2014
Black Cherry mám taky rád, jen kdyby tak nepraskala.                      Mr Big
Rajčata pro sezónu 2014, 13.8.2014
Když se dívám na tu plantáž, tak V ás plně chápu. každý máme své pořadí kriterií, jak odrůdy rajčat hodnotíme. Pro mne je to: chuť, jak rostlina a rajče vypadá a teprve potom jak je produktivní. Je to dáno tím, že rajčat mám vždy přebytek a nevím co... celý příspěvek >
Česká rajčata, 13.8.2014 Obsahuje fotku
Herodes z Moravoseedu.               Mr Big
Rajčata pro sezónu 2014, 12.8.2014 Obsahuje fotku
Asi opravdu záleží na zdroji semen. Já mám Černou hrušku (Black Pear) od J.A.O. Lopéze z Malorky a je to opravdu velmi dobré rajče. Vypadá jako hruška a je černá (pochopitelně tak jak vypadeají černá rajčata).          ... celý příspěvek >
Bifteková rajčata, 11.8.2014
Na fotky jsem se díval, myslím si, že by Kosmonaut měl mít normální listy, ty listy směřující v ostrém úhlu nahoru se mně také občas u nějakého rajčete vyskytují (nevím to určitě, ale mám dojem že jsem takové lista měl u Ildi). Pokud jde o to, jak má... celý příspěvek >
Bifteková rajčata, 11.8.2014 Obsahuje fotku
Dnešní sklizeň španělských a amerických biftekových rajčat.                                         Mr Big
Rajčata pro sezónu 2014, 10.8.2014
Tak to asi nebyla černá hruška.                   Mr Big
Rajčata pro sezónu 2014, 10.8.2014
Pěkná rajčata, pěkné obrázky, jen ta černá hruška se mně nějak nezdá. Ať Vám to dobře roste!                       Mr Big
Bifteková rajčata, 9.8.2014
Vám se zdají ti Kosmonauti malí? Talíř má průměr 24 cm a rajčata jsou koule o průměru cca 9 cm. Až je budete trhat, budete překvapena jak jsou těžká, odhaduji 50 dkg a více. Listy mají normální, rajčatové ne bramborové (jiný typ listů (různé... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika