Příspěvky uživatele - habr.v

Stabilizátor paliva, 15.10.2014
Ahoj   až budete tahat z karbecu bílý soply, tak už to nebude OK.Bohužel je pravda, že motory Honda jsou na ten šlem náchylný.     Míra
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 15.10.2014
Ahoj příspěvků k MKS-60 je tam dost, i dohadú a názorů od p.JS. Ale musíte do toku 2012 a 2013.  Pokud si někdo myslí, že s kultivátorem zorá to s čím má honičku Zetor, tak je najivka!  Když jsem pohřbyl m-930 z DDR, tak jsem půl roku... celý příspěvek >
Který motor zvolit?, 17.6.2014
No to jsem z toho opravdu jelen!   Míra
Který motor zvolit?, 17.6.2014
Ahoj   a co "Bob má rád, Bob 12mm uřízne"  I ten závit je dost hluboký.  Ještě mi řekněte jestli jste si dobře rozmyslel ten mot. Honda, opravdu je dost náchylný na náš starší benzín, a je celkem jedno od jaký pumpy.   Míra
Který motor zvolit?, 16.6.2014
Dobrý den    tomu nerozumím, jaký vymezovací kroužek, když je hřídel silnější. To asi bude lepší udělat 62mm díru do dvojřemenice.   Míra.
Motor jikov - problém, 16.4.2014
Děkuji pane Stando,  rotavátor mám na chalupě, proto tak opožděná odpověď.  Prvně jsem se ctěl zeptat, jak zjistit višku hladiny v karburátoru. Asi jsem na to káp sám, po stém sundání karburátoru. V plovákové misce je výstupek, a to by měla... celý příspěvek >
Motor jikov - problém, 9.4.2014
Dík co to je emulzní trubice. Všechny trisky jsou čisté, profouknuté kanálky v těle karburátoru. Ještě jsem se snažil snížit hladinu, aby se to nepřeplavovalo.        Míra
Motor jikov - problém, 9.4.2014
Dobrý den   mám podobný problém s rotavátorem. Mě po nastartování a zahřátí (tak 1/2 min) pracuje cca 10-20 vteřin a pak spadne do otáček 1000, že sotva sepne spojku. Karburátor čistý, ani smítko. Po sundání filtru zdifuzoru prská benzín. Jak... celý příspěvek >
Štěpkovač, 19.11.2013
Dobrý den   Vy jste tam zapoměl napsat "sto", protože jen ten motor stojí dvacku.  Nemaťte lidi.      Míra
Je lepší motor Honda GXV 390 alebo Kawasaki FJ 180 V, 29.4.2013
BS-8hp Nebudete mít problémy s naším benzínem.   Míra  
Kalač, 25.4.2013
Je to palice z kamenolomu, na ní navařen kus radlice z vorání.  Samozřejmě se s ní nedá kolit jako s firskasem 27. Je to sakra těžká potvora, ale když se s ní trefíte, tak i 30cm bříza praskne jako nic.     Míra
Kalač, 24.4.2013
Tady si někdo plete štípací sekeru s kalačem. Kalač se nebrousí, ten se nezasekává do špalku z uříznuté strany, aní do metrovýho polena. Ale podélně a když odskočí, tak znova a znova do stejného místa tak dlouho až poleno rupne. A 3kg kalač... celý příspěvek >
Jaký kultivátor, 21.2.2013
Do vyhledávače napište motokultivator (kultivator) a dva dny máte co číst.   Míra
Oleo-Mac 936, 1.2.2013
Přátelé, a co takhle prasklá benzín. hadička.    Míra
Plachta na kopřivy, 19.4.2012
Já je kupuji v Lídlu i s provazem.     Míra
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika