Příspěvky uživatele - 180.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
okurky, 14.7.2008
Samozřejmě nevím, ale nezkoušela bych to. Nevíme, zda penicilín nezůstane v rostlině a jestli by se zbytečně nezaneřádil organizmus toho, kdo bude okurky konzumovat. Prodávané protiplísňové prostředky jsou zcela jistě zkoušeny a pokud je uvedena... celý příspěvek >
Někdo mi ožírá cukety, 8.7.2008
Danuš, a co soused? Omrkni ho pořádně - ale hned ráno. Pokud zjistíš, že má okolí úst zbarveno do zelena, je to bezpochyby on.
Mšice a jak na ně, 3.7.2008
Už jsem tu o likvidaci mšic psala, ale zapomněla jsem napsat, že já mívám každý rok docela hodně mšic na mrkvi. Jenže aby to nebylo tak jednoduché, jsou pod povrchem půdy. Takže s nimi bojovat příliš nelze. Mravenci okolo krčku mrkve postaví ze... celý příspěvek >
v jakém stadiu máte melouny?, 30.6.2008
Přesto, že jsem sazenice zasadila včas, zatím ve stádiu kvetení.  Pravděpodobně se na nich podepsala ta chladnější rána. Jsou zasázené v černé netkané textilii, půda dobrá, závlaha také. Ppřesto se nějak moc nesnaží. Snad to všechno... celý příspěvek >
zaštipování rajčat, 30.6.2008
Danuš, prosím tě nebo Vás, doposud jsem roky pěstovala pouze tyčková rajčata, letos jsem si řekla, že zkusím keříčková, abych nemusela bojovat stále s tyčkami vyvracejícími se pod tíhou rostlin. No jenže jsem asi pako, protože si s těmi keříčkovými... celý příspěvek >
Choroba rajčete na balkoně, 30.6.2008
Úplně nejspíš jde o plíseň. Letos jsem koupila na plíseň rajčat, brambor, okurek atd. nějaký nový prostředek s pouze třídenní ochrannou lhůtou, což je fajn. Teď nemám bohužel možnost zjistit název, ale mělo to v názvu gold. Zatím se veškeré plodiny... celý příspěvek >
Jak založit nový záhon, 27.6.2008
Marci, klidně písek promíchej se zeminou. Jak píše paní dole, no samozřejmě, že směs jílu a písku není pro rostliny nic moc, z toho by žádný zázrak nevyrostl. Tak se musí holt přidat ještě něco výživnějšího, nejlépe koňský, králičí hnůj,... celý příspěvek >
Světlušky, 27.6.2008
Tak tomu říkám nespravedlnost. U nás se rojí akorát ti hnědí chrousti, kteří bzučí jako malé helikoptéry, narážejí do zdí a do všeho možného, jako by byli zpití pod obraz, a ze kterých mám bohužel husí kůži a před kterými pochopitelně zběsile, k... celý příspěvek >
Blecha ze zahrady do bytu?, 26.6.2008
Na kočku nebo na psa doporučuju jednoznačně obojek. Používám ho už roky a žádný problém. Fronline je dobrý, ale účinkuje pouze 3 měsíce a je dost drahý. Obojek je na půl roku a stojí okolo stovky. Kdysi jsem toto opatření podcenila a to tedy... celý příspěvek >
Mšice a jak na ně, 26.6.2008
Dáši, vidím, že nereaguje nikdo, tak snad jen tolik: pokud o ty mšice pečují mravenci - což je takřka pravidlem, slunéčka moc nefungují. Mravenci je vyštípou, mšice totiž brání. Takže ono to chce (tedy mně se to tak aspoň osvědčilo) boj na více... celý příspěvek >
Broučci na paprikách, 26.6.2008
Jo, ještě bych dodala, že jsem vždycky do té rostliny drbla, aby ty molice vyletěly a jak se tak třepotaly, rozpračovačem jsem dala do toho hejna jemnou spršku. A znovu a znovu, dokud jich vylétlo jen pár. Ony jsou totiž schované ze spodní... celý příspěvek >
vysazení ačokči, 25.6.2008
A co jste jí dala? Nebo jste ji dala ven? No, mně, kdyby ačokči plivala (nebo plavala? Teď nevím) na záclony, to by teda jela ven, mráz nemráz. A nebojte, slimáci Vás fakt nesežerou, zatím jsem o případu sežrání člověka slimáky neslyšela. A ptát se... celý příspěvek >
Broučci na paprikách, 23.6.2008
Tak trochu nerozumím Vaší otázce. V nadpisu píšete o broučcích, v textu o housenkách a muškách. Tedy čí jsou zelené housenky nevím, ale bílé mušky, kterých po drcnutí do rostliny vyletí mraky (jsou ze spodní strany listů), by mohly být... celý příspěvek >
Rajčata na stejném stanovišti, 13.6.2008
Ježišmarja, já mám na zahrádce asi tak dvacet sazenic rajčat, no to bych v zahradnictví nechala majlant, ke každé dát jednu až dvě lopaty! Na to kašlu, ony porostou určitě i nez lopat. Ale teď jsem si vzpomněla, že mám kamaráda a ten se fakt jmenuje... celý příspěvek >
Sázení, 10.6.2008
Proti dřepčíkům je dobré použít bílou netkanou textilii. Pěstuji tak ředkvičky už moc roků a je to v pohodě. Po zasetí ji mám víceméně napnutou a jak ředkvičky rostou, povoluju. Tedy - je to hlavně kvůli naší kočce, protože ta je z vlající textilie... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika