Příspěvky uživatele - host

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda Vs. Briggs, 1.9.2007
Hmm, nevraždím zrovna  tuleně a nevylévám olej do kanálu, ale tato diskuse je poněkud komická - i přes velké rozšíření benzinových sekaček s "neekologockými" parametry je jejich vliv na životní prostředí naprosto zanedbatelný. Navíc je dobré... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs, 1.9.2007
Toto je část testu z roku 2003, takže proti B+S nic nemám, ale to už je poslední model B+S, takové motory Honda dělá delší dobu ve vyšších objemech. ---:  Nás zajímalo jak je na tom druhá největší skupina motorových... celý příspěvek >
Co se stalo s paprikou? Foto listů přiloženo, 1.9.2007
Podle mě jsou to svilušky. Na spodní straně listu jsou malé pavučinky a velmi malinký broučci. Svilušky nám velmi často napadají papriky, okurky, dýně, ale i okrasné květiny skoro všech druhů. Používám postřik OMITE - musí se několikrát opakovat,... celý příspěvek >
chmel otáčivý, 1.9.2007
Dobrý den, děkuji všem za odpověď. Přeji hezkou sobotu.
Honda Vs. Briggs, 1.9.2007
K tomuto uvedu, že by to bylo o ničem srovnávat obyčejný B+S  SV s Hondou OHV, protože to jsou jiné kategorie použití. Srovnání alespoň pro mě vyznělo jako kategorie B+S/ kategorie Honda. ND jsou na B+S levnější, ale jak jsem uvedl na... celý příspěvek >
mravenci, 1.9.2007
Možná je to trochu kruté, venku používám na mravence propanbutanový hořák. Asi tušíte jak. To samo na vosí hnízda co jsou v zemi. Oheň.
Jak na vosy, 1.9.2007 Obsahuje fotku
Dobrý den,Vašeho manžela je mi líto,vím jaké to je dostat pichanec. to snad ví všichni co zápasí s vosami. Co se týče biolitu na lezoucí a létající hmyz,ten jsem neměl na mysli. Od začátku se bavím o Biolitu plus na vosy a sršně. Pokud se mi podaří... celý příspěvek >
bougainvillea - po zimě, 1.9.2007
Řízkováním, ted jsem si přivezl z Kréty 8 petlahvi řízků všeho možného a v tom jsou oranžová, bílá, panašovaná, a 3 odstíny fialové buganvily...
Podzimní výsev trávníku, 1.9.2007
Podzimní výsev trávníku se mi osvědčil dokonce lépe než jarní. Zřejmě právě pro větší srážkové úhrny a menší potřebu zalévání. Do konce září lze trávník vysét, řekl bych.
Co se stalo s paprikou? Foto listů přiloženo, 1.9.2007
Molice?
Motorový olej - sekačka s pojezdem, 1.9.2007
Olej v sekačkách měním taky na jaře, zatepla asi po pěti minutách chodu.
Motorový olej - sekačka s pojezdem, 1.9.2007
Olej používám Mogul Alfa - SJ tyto oleje mají antikorozní přísadu a jsou určeny spec. pro provoz malých 4 taktních motorů, cena naposledy byla včetně poštovného kolem 85 ,-/l. Výměnu bych přes uvedené protiklady doporučil po sezóně, protože po delší... celý příspěvek >
Roubování, 1.9.2007
Sám jsem roubovat oskeruše nezkoušel. Podle údajů v literatuře se pěstuje nejčastěji jako pravokořenný semenáč. Takový se dožívá až přes 300 let. Udává se i štěpování na ptačí jeřáb. Na něm začíná plodit dříve než semenáč. Vzhledem k botanické... celý příspěvek >
Proč nekvete, 1.9.2007
Dobrý den, Prosím o radu, proč mi pokojový ibišek nekve. Minulé léta kvetly, mám tři, a letos ani jeden. Nevím co jsem udělala za chybu. Děkuji za radu
vysavač/foukač listí, 1.9.2007
Přiznám se, že se občas taky uchýlím ke sběru listí rotační sekakou, ale snačím se tak činit co nejméně. Jednak je to trochu neekologické, navíc železné hrábě mírně provzdušní povrch trávníku a odstraní i něco mechu - provedou jakousi částečnou... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika