Příspěvky uživatele - 184.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti se zahradnictvím Limbach, 12.4.2013
Veľmi pekne vám ďakujem za pomoc, pri orezaní broskyne. Teraz si na to trúfnem aj sama.
Zkušenosti se zahradnictvím Limbach, 11.4.2013
Stačí fotka? Ešte som nafotila, ak by to bolo nedostatočné. Takže kúpa nič-moc? A ďakujem za rady, nožničky sú už nachystané, len strihača bude treba skúsenejšieho, ešte na ovocné stromčeky si netrúfam.
Zkušenosti se zahradnictvím Limbach, 11.4.2013
A ešte som zabudla, výška asi 160 cm
Zkušenosti se zahradnictvím Limbach, 11.4.2013 Obsahuje fotku
Je zamračené, tak je tmavšia fotka, a nechcela som ju zmenšovať, tak som fotku dosť orezala, ale dúfam, že postačí.Nakoniec som pozrela pozrela cenu aj na stromčeku, stál 19 euro, vo faktúre mám bez DPH, či nejakú zľavu?, ak chcete, pozriem večer,... celý příspěvek >
Názov odrody - slivka, 11.4.2013
Ďakujem vám za odpoveď, zdali sa mi veľmi drobné čo nám vôbec nevadilo, o 10 dní neskôr už boli prezreté a opadané. Naozaj boli zvonku zelené a znútra úplne zrelé a sladké. Škoda tej zlej fotky.Keď pred opadom zožltli, už nám tak nechutili,... celý příspěvek >
Názov odrody - slivka, 11.4.2013
Pozrela som dátum fotky, 15.8.- tak by to mohla byť "zelená ringlota"- ale rastie dole na juhu Slovenska, kde je najteplejšia klíma. Na žiadnej som si nevšimla červené líčko. Čo som si prečítala o Wazonovej ringlote, mali by byť chuťovo podobné a... celý příspěvek >
Zkušenosti se zahradnictvím Limbach, 11.4.2013
Vidím, že ste tiež z BA, kupujete stromky z pest.škôlky, ja až na výnimky tiež, ale mám prejdené záhradníctva/okrem stromkov pestujem aj kvety/ ale naozaj sú také ceny vo väčšine záhradníctiev u nás. Mnoho ľudí, potrebuje 1-2 stromky, dôchodca chce... celý příspěvek >
Názov odrody - slivka, 11.4.2013
Ďakujem. To som mala také jednoduché?
Názov odrody - slivka, 11.4.2013 Obsahuje fotku
Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť, či náhodou nedokážete určiť odrodu ringloty, mirabelky,..podľa fotky? Sú pomerne drobné, na pohľad nič moc, skoro hnednú, ale zachovávajú si tvrdosť, skôr zelené, ako žlté, ale sú veľmi sladké, majú výraznú... celý příspěvek >
Zkušenosti se zahradnictvím Limbach, 10.4.2013
Toto nie sú ceny pre obyvateľov satel.mestečiek, čo chcú mať viac, ako bežný ľud- toto je slovenská realita. Takéto sú ceny vo väčšine záhradníctiev na Slovensku. Okrem malých mestečiek, či tých pár ovocných škôlok, kde by ich ľudia za tie... celý příspěvek >
Zkušenosti se zahradnictvím Limbach, 10.4.2013
Započula som. Ja som na jeseň u nich kupovala broskyňu Symphonie stála 15,83 eur a vek odhadnete, keď dám zajtra fotku? Musím dodať, že som bola spokojná, sadenicami, prístupom, teda iba ak mi to priniesli/osobne/. Keď som tam bola na nákupe,... celý příspěvek >
Už postřik na kadeřavost?, 28.2.2013
Ďakujem Eva
Už postřik na kadeřavost?, 28.2.2013
Vy, čo striekate tento týždeň, prosím vás čím? Kúpila som si Kuprikol, že postriekam, v záhradníctve mi povedali, že je to zbytočné, že ešte nepraskajú púčiky, lepší je teraz postrek Sulkou. Začínam s pestovaním, tak mám z toho trochu zmätok.... celý příspěvek >
Kam zasadit tulipány v únoru, 7.2.2013
Ja som sadila vo februári tulipány a narcisy von do záhonu-riskla som to a boli v pohode. Nič sa im nestalo, vykvitli, ale trochu neskôr.
Neznámá rostlina, 29.8.2012
garrya?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika