Příspěvky uživatele - Qesham

Odrůda ořechu, 9.5.2019
Vidím, že máte zkušenosti s ořešáky. Potřeboval bych poradit - mám na zahradě 4 roubované ořešáky a jeden planý. Bohužel ten planý má malé ořechy a špatně se loupe. Na některé cukroví je ale nejlepší - má totiž plody s vysokým obsahem tuku a těsto z... celý příspěvek >
Cupressocyparis leylandii, 9.5.2019
Máte někdo zkušenost s řízkováním CL?
Supermarketová paprika, 15.1.2019
Paprika Pirueta je jedna z těch zelených, vybral jsem semínka a pěstuji venku. 2018 se paprikám dařilo venku lépe jak ve skleníku.
Figovník Peretta, 28.10.2018
Hryzec je pro fíkovník větší pohroma jako mráz, po zmrznutí vyraší z kořenů, hryzcům chutná extrémně a zruší ho úplně.
Zmijovec, 9.10.2018
Jak to s ním dopadlo? Nevykvetl vám?
Jakon, 9.10.2018
Pokud se týká batátů, nejvíc se mi osvědčilo do bedny a zasypat vlhkou rašelinou, Teplota je nejlepší nad 10 C a tak do 15 C. Pod 10 začínají kazit.
Melouny 2018, 24.9.2018
Vy to pěstujete na nejvyšším vrcholu Drahan?
Co je to za plevel?, 14.9.2018
Truskavec (rdesno) ptačí - (Polygonum aviculare)
Druh dýně, 8.8.2018
Ty zelené plody jsou nějakým kultivarem C.pepo, nejspíš Opavská - s olejovými semeny, ty žluté vypadají taky na C. pepo, ale bylo by dobré vidět stopky.
Světlé cik-cak linie na listech rajčat, 15.7.2018
Díval jsem se na ta rajčata doma i u sousedů a zjistil, že ta bestie likviduje i vrcholy rajčat a květy, takže ve vijanu zůstanou třeba 1  - 2 plody a nebo taky žádné. navíc ještě pokud je napaden vrchol tak tento zaschne. Jak říkala sousedka,... celý příspěvek >
Světlé cik-cak linie na listech rajčat, 10.7.2018 Obsahuje fotku
Dnes jsem objevil stejné požerky - miny jak na listech rajčat tak na plodech. Po rozpitvání pod lupou jsem v nich objevil trus. Obávám se nejhošího - nedaleko nás jsou obří skleníky a podle agentury JPP (Jedna paní atd.) musela být zlikvidována jedna... celý příspěvek >
Bataty, 2.5.2018 Obsahuje fotku
Zkusil jsem kolik sazenic se dá vypěstovat ze 3 hlíz batátu odrůdy Murasaki. Hlízy byly umístěny 19.1. do vody při pokojové teplotě a 6. 2. byly odstřiženy první řízky. Poté jsem každých cca 10 – 14 dní odstřihoval další. Řízky jsem sázel přímo do... celý příspěvek >
Bataty, 2.5.2018
Úplně klidně, do zmrzlých to zakoření a poroste.
Bataty, 24.4.2018
Je to intumescence, postihuje to některé kultivary batátů, někdy také převislé pelargonie. Dosud se nezjistilo přesně čím je to způsobeno, ale soudí se, že je to nedostatkem UV záření v kombinaci s vyšší vzdušnou vlhkostí. Z mých zkušeností - stačí... celý příspěvek >
Bataty, 12.4.2018
Je možné, že jsou ošetřené, ale i hlízy, které ošetřené nejsou raší někdy s problémy. Podle mých záznamů jsem dal hlízy do vody 19.1.2018, první začala rašit odrůda Murasaki a sice 6.2. Další odrůda - neznámé jméno - má listy podobné javoru, původen... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika