Příspěvky uživatele - 242.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dusená kapusta, 26.1.2009
Zkusila bych zahřát v hrnci až k varu a napchat do sklenic, pevně uzavřít, otočit víčkem dolů. Jako kompot.
Budoucí zahrada - jak na to, 25.1.2009
A jak je ta zahrada vlastně velká?
Tvrdá voda + sodovka, 25.1.2009
Asi vysvětlím, proč jsem se pídila po měkčí vodě: naše kohoutková je ze studny a hodně tvrdá. Na vaření dobrá, na praní a spol. špatná. Pro kytky-jak pro kterou. Dostala jsem Falenopsis a bramboříky a taky jsem posadila na zem v květináči hlízy... celý příspěvek >
Tvrdá voda a sodovka, 24.1.2009
Jo, tak už chápu, konečně vím, proč se mi po těžkém jídle uleví, když si dám jablko. A že mi to dost lidí rozmlouvalo, tuhle teorii. Ať žijí rotující molekuly!
Tvrdá voda a sodovka, 24.1.2009
Čím dál větší záhada, aspoň pro mě. Můžete to, prosím, objasnit? Moc děkuju. Tedy s tím octem.
Tvrdá voda a sodovka, 24.1.2009
péHá pět? no toto, dermatolog by měl asi radost, ne? A proč je to problém?
Tvrdá voda a sodovka, 24.1.2009
Taky dobrý, akorát sud je teď dnem vzhůru a čvachtat po zahradě, klouzat se při tom a hledat zbytky sněhu... to po mně nechtějte, prosím.
Tvrdá voda a sodovka, 24.1.2009
Tak dík, opět jsem nic nevynalezla, ach jo
Tvrdá voda a sodovka , 24.1.2009
Napadlo mě snížit pH tvrdé vody ze studny přilitím obyčejné sodovky s bublinkami. Nemajíc doma lakmusu, bych přeměřila výsledek, obracím se na vás, kdož tomu rozumíte: co se vlastně stane, když to udělám? Bude voda lepší pro kytky? Myslím to... celý příspěvek >
Okrasné kačeny na zahradě, 24.1.2009
Děkuju za předchozí příspěvek, konečně to bylo k věci. Ale chudák pan Mahr... H.
Begonie - hnojivo do loňské zeminy?, 24.1.2009
Zkusila jsem přezimovat begonie líným způsobem-právě jsem je vydrolila z květináčů. Tři hlízy z pěti vydržely pobyt v nevytápěné garáži, a to jsem si na ně vzpomněla uprostřed nedávných mrazů... Ze dvou zbyly jen duté slupky. Ty zdravé... celý příspěvek >
Dýně kuržety, 22.1.2009
Kuržet je fonetický přepis a znamená cuketa (cukína-to je zase z italštiny...) H.
Plecí rukavice kožené, 8.1.2009
Takové používám, prostě staré kožené, nemá to chybu. Občas je vyperu v ruce a po uschnutí trochu nakrémuji, aby nepraskaly. H.
Šáchor - suché konce listů, 29.11.2008
Též mám po letech opět šáchor, dokonce dva. Jeden jsem koupila a druhý namnožila z darovaného listu. A možný problém, který nesouvisí s péčí, vidím v tom, že v současnosti jsou květiny z obchodu méně odolné než dříve (10-20 let nazpět). Takže si... celý příspěvek >
Rozluštím záhadu se jménem rostliny?, 23.11.2008
To na obrázku vypadá jako šťovík.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika