Příspěvky uživatele - 120.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 555, 562 XP, 5.10.2011
Je to asi zbytečný psát, ale pila se na volnoběh nezajíždí.
Ošetření benzinu stabilizátorem paliva, 4.8.2011
Jen tak dál, a všem takovíto přístup doporučuji, alespoń budou mít v servisech co dělat, taky přece musí z něčeho žít.
Elektrická řetězová pila Makita UCXX20A nebo Bosch AKE XX S, 22.7.2011
Jak makita tak bosch jsou kvalitní značky, ale já bych Vám doporučil trošku připlatit a koupit pilu s motorem v ose pily.
Křovinořez Leader, 20.7.2011
Pane Douša Vy musíte mít nervy z oceli, já, ač ma mě můžou dříví štípat, tak mít takovouhle mašinu doma, tak ji uchopím za úhlový převod a vší silou jí třísknu o nějakou pevnou překážku ideální je betonový taras.
Dolmar MS-245.4 U?, 11.6.2011
Osobně bych se křovinořezu od dolmaru vůbec nebál. Mám od této značky dvě motorvé a jednu elektrickou pilu a jinou značku bych nechtěl.Křovinořez plánuji příští rok.Co se týče motorů subaru robin tak pokud si dáte do googlu heslo subaru robin honda... celý příspěvek >
Jak často ostřit řetěz na elektrice, 27.5.2011
Já brousím řetěz když je tupý, poněvadž brousit ostrý řetěz by podle mně byla blbost, ale možná se pletu a můj názor je čistě subjekyvní.
Motorová pila pro amatéra, 4.5.2011
Oprava ne šasem ale časem .
Motorová pila pro amatéra, 4.5.2011
Starší pilu nebrat je to buď a nebo, pokud chcete stihl tak MS 181, je sice trochu nad Vaším limitem, ale budete mít kvalitní pilku. Elektriku si pořiďte až šasem.
Jak znechutit srnkám naše tůje a stromky?, 5.2.2011
chemické přípravky aversol
Výběr motorové pily, 13.12.2010
No já se takhle otravovat s pilou, tak si ju naschvál přejedu traktorem a jdu si koupit něco pořádnýho.
Výběr motorové pily, 13.12.2010
No to je mě jasný.
Výběr motorové pily, 13.12.2010
Tak to ta homelitka musí být opravdu super pila když si koupí tři během čtyřech roků.
Výběr motorové pily, 11.12.2010
Když si přečtete célé toto forum o pilách tak se vyznáte taky a možná ještě líp, já osobně bych dal vždy přednost pile od osvědčeného výrobce před sebevýkonějším chechtem či jinou atrapou motorové pily.
Výběr motorové pily, 9.12.2010
Od žádné z těchto dvou pil nemůže člověk očekávat extra výkony, ale to je snad tazateli jasné. Na takovéto sem tam něco řezání by snad ten partner mohl stačit, ale koupil bych ho u autorizovaného prodejce husqvarny, o homelitce bych vůbec... celý příspěvek >
Jaká pila, 5.10.2010
No já jen doufám že je v naší republice dost místa na skládku kam by se všechny ty použité pily vlezly.. A taky věřím že tyto pily do puntíku splňují všechny normy o emisích vibracích atd.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika