Příspěvky uživatele - 91.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strunová sekačka - kterou doporučíte?, 18.5.2016
Já se chtěl zeptat na stejnou věc.Ale pak jsem si přečetl odpovědi na téma jakou sekačku.A raději začal hledat na internetu sám.  
Výroba "spirtu" po ukrajinsku, 24.4.2016
Spíš bolela hlava a odcházel mozek.Při jakkoli nekvalitním pálení nemůže dojít k vzniku takového množství metanolu aby došlo k otravě.Tento způsob výroby byl rozšířen takřka po celé Evropě hlavně v chudých regionech.  
Cider, 23.4.2016
Při lisování jablek jsem jen tak na zkoušku naplnil několik petek od piva zavřel dal do bečky aby kdyby nastala exploze to nemám všude.Za dva měsíce opatrně!!otevřel. Samozřejmě je to kalné ale chuť je překvapivě dobrá a výroba jednoduchá.... celý příspěvek >
Topení kvasu a zoctovatění, 23.4.2016
To o knížce sedí ale stačí i návody na intranetu.Udělal jste celou řadu chyb až si myslím že se jedná o provokaci k diskuzi.Jablka asi měla málo cukru.Jak se kvašení dobře rozjede už se málokdy zastaví.Mi jablka bouřlivě kvasí tak za týden a to při... celý příspěvek >
Výroba "spirtu" po ukrajinsku, 23.4.2016
Tak oni nejspíš používají obyčejné kvasnice. Vinné kvasinky je třeba pro takové množství nechat rozkvasit.Hodě záleží i na pálení. Mimochodem tento způsob výroby pálenky se velkou měrou podepisoval na vysoké spotřebě cukru za soc.  
Sazenice okurek, 19.4.2016
Po přesazení vzrostlých okurek (pět i více listů)do skleníku mi všechny hynou.Nevíte jak tomu zabránit.Děkuji
Zakalená slivovice, 9.4.2016
Zakalená byla neředěná pálenka kterou po vypálení nechám několik dní odvětrávat a teprve potom ředím.Tento zákal jsem měl poprvé a tak mne to dost zarazilo.Naštěstí filtrováním se dá odstranit.Přesto bych se rád dozvěděl původ zákalu.  
Zakalená slivovice, 8.4.2016
Přečíst celou diskuzi je nad mé síly.A tak se ptám.Po přelití do čistého! nerez hrnce se mi pálenka mléčně zakalila.Po naředění a přefiltrování přes fil. papír zákal zmizel.Co způsobilo zakalení?V hrnci jsem odvětrával 5 dní.  
Žížaly, 3.4.2016
Manželka tvrdí že sežraly klíčící rostlinky, že je vtahují dolů.
Žížaly, 1.4.2016
Mám dotaz.Žerou žížaly mladé sazenice případně klíčící rostliny?
Lišejník po "padesáté", 28.3.2016
Tady to pěkně bouří.Tak k tomu něco přidám.Já bych se nejdříve rozhodl.Chci užitkovou zahradu.Okopávat, hnojit, stříkat.Vtom případě vše vykácet zasadit znovu a pak makat do úmoru.Vím o čem píšu.Nebo na zahradě si odpočinout.Pak bych prováděl jen to... celý příspěvek >
Dusíkaté vápno, 25.3.2016
Kdy jak a proč používat dusíkaté vápno. V diskuzích a návodech jsem našel různé názory. Jaké jsou vaše zkušenosti?
Nový vrt - malá vydatnost, 27.2.2016
Zajímalo by mne jak to vypadá z vrtem teď.Kamarád vyřešil problém s malým přítokem takto.V suterénu umístil větší nádrž na vodu do které se napouští vodu ze studny postupně celý den.A teprve z nádrže jde voda do darlingu.Nádrž musí pravidelně... celý příspěvek >
"Černá" sousedova studna na mém pozemku, 23.2.2016
Každopádně zabezpečit.Aby tam někdo nespadl.Vykopání takové studny stojí pěkné peníze a tak bych ji nerušil.Ale ani nic nehlásil.Při nějakých problémech bych tvrdil že nevím kdo ani kdy jí vykopal a že si myslím že je tam snad z první republiky.Jak... celý příspěvek >
Sedmikráska plnokvětá, 16.2.2016
Přesto že jsem postupoval přesně podle návodu na pěstování mi všechny sazenice při prvním mrazíku zmrzly.Nevíte co to způsobilo.Máte podobnou zkušenost?Semana jsou firmy Nohel Gárden.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika