Příspěvky uživatele - 225.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Průchodky do sudu, 14.5.2008
Zdravim, diky prepadum to jde vypustit sudy samostane, mezi nema mam bohuzel malo mista, jinak bych neuvazoval a ty ventily tam dal. Nakonec asi koupim Aqualogistik Schwimmbettmedium navrtal jsem cenu na 2000,- s dopravou, jeste cekam na... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 14.5.2008
kdyz ja mam misto prave v te byvale hospodarske budove, kde to skryju a nemam misto prave na to filtracni jezirko, taky by se mi vic libilo...
Průchodky do sudu, 14.5.2008
kartace a clonu 90cm mi prave ted u banata vyzvedava bratr, podivejte se na http://www.teichfilter-filter.de/ psal jsem banatovi jetsli je schope dorovnat cenu, a do nemecka zda je mozne zaslani k nam a za kolik, cena je vic nez zajimava, tak... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 14.5.2008
Tak jsem zjistil o neco vice ... www.koitec.de/ Pokud jsem to dobre pochopil, pisou tam, ze pri 100l filtru s Kaldness1 naplnenem z 65% se da zpracovat odpad az z 1,5kg krmeni a pro udrzeni v pohybu staci vzduchovani 40l/min edit: ted jsem nasel... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 14.5.2008
Zrovna mezi Altmanem a Resunem se rozhoduju, co hovori proti Resunu (tlak i objem je u stejne kategorie podobny, Resun ma navic v cene i rozdelovac)? O jakem vykonu v l/h uvazujete, ono je treba se divat i na spotrebu, nerad bych to... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 13.5.2008 Obsahuje fotku
Ty trubky asi opravdu budou od dyky, ale ty pruchodky jsem v ceniku nenasel, ale maji je i v obi u tesneni a sifonu...
Průchodky do sudu, 13.5.2008
Diky za tip...   tim, ze prepady budou zhora (az na kaldness, ten o neco niz) , tak lze vypustit samostane kazdy sud, vyzkouseno, bohuzel uz jsem nemel vice prostoru, abych sudy dokazal dat dale od sebe, a mezi ne ventil, ale diky za... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 12.5.2008 Obsahuje fotku
Zdravim, trubky jsou 5/4 HT40, vnitrni prumer asi 37mm, ted mam cerpadlo cca 2600l/h, ktere ovsem vzhledem k vysce tlaci o neco mene, budu to jeste merit az dodelam cele rozvody trubek, sudy maji neco pres 800l tak jen zmerim cas a uvidim, v... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 12.5.2008
Sudy nemam venku na slunci, ale uvnitr v budove vedle jezirka, tak to snad neco vydrzi..., jeste me napadlo, kdyz se provadi montaz plastovych oken a zafoukavaji to montazni penou a nedelate hned fasadu, poradili mi tu zaschlou montazni penu... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 6.5.2008 Obsahuje fotku
u nas jsem to nesehnal, pouze na google, jen me prekvapila ta podoba... http://www.google.cz/search?q=flocor+media&hl=cs&lr=&start=0&sa=N
Průchodky do sudu, 6.5.2008 Obsahuje fotku
Zdravim, prave resim naplne do filtru a narazil jsem na flocor, kdyz se na to podivam detailne, tak to je v podstate cesky husi krk o malem prumeru, nakrajeny na male valecky, videl jste to nekdo fyzicky, jestli to tak opravdu je?
Průchodky do sudu, 29.4.2008
jeste me napadlo, co kdybych to dno po usazeni sudu vyspadoval smerem k vypusti napriklad flexi lepidlem na obklady a po zaschnuti to natrel vodeodolnou barvou. Myslite, ze to bude bakteriim nebo rybam skodit. PS: Voda se oteplila a koi se mi vcera... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 28.4.2008
Urcite poslu, pro pripadne zajemce, v jine diskusi mi jeste poradili třídílná šroubení.
A neplavou a neplavou, 25.4.2008
Tak ja mam potom otuzilce, mi letos jezdili pod ledem (hloubka 90cm) celou zimu... vypada to jako u nejak patraci akce na tv nova, pokud se nanajdou do x hodin, sance rapidne pada, rekl bych, ze pokud situ znas nedelate srandu, tak ta Vase uz je... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 25.4.2008
Zdravim, tak uz jsem sehnal nejake fitinky a 4cm trubku, jeste koupim tenky kotouc do rozbrusky a pujdu na to...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika