Příspěvky uživatele - 11.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 4.2.2016
Omlouvám se za hrubku ve slově více a za komoleninu slova zjišťuji.
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 4.2.2016
Jsem pomalejší, to jde s věkem, míň šikovnej a čím dýl něco dělám, tím výce zjišžuji, co toho ještě nevím, ale od 19.1. podnešek bych jeden motor měl asi už dávno hotovej. Čest.
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 3.2.2016
To je zde fakt pro pobavení. Někdo nahlídne přes pult do servisu a hned má o celku jasno. Já jsem nikde nepsal, že i to servisní nářadí si musí servisák koupit, nemusí, ani kvalita není odpovídající ceně, ale o tom přece můj příspěvek nebyl. Je taky... celý příspěvek >
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 2.2.2016
Logo, uvědomte si prosím, že ti, co se servisním manuálem k motorům Honda dělají, si za něj museli pěkně zaplatit - to se nefasuje!!! Ty doby jsou už dávno pryč. Stejně tak servisní nářadí. Kdo ho chce, musí si ho zaplatit. Pak se najde někdo, kdo se... celý příspěvek >
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 31.1.2016
Panečku, to jsou termíny!!! Cívka zapalování mezera 0.2 až 0.6mm a hlava se dotahuje 24 N.metry. V dílenské příručce je i postup základního nastavení regulátoru, umístění pístu k ojnici a proč, no je tam toho dost.
Je Husqvarna opravdová kvalita nebo se jen platí za značku, 18.1.2016
No jak který. Tady je to spíše o lidech než o kvalitě značky.
Ultrazvuková čistička, 18.1.2016
Jak to zde čtu jen doufám, že si tazatel nemyslí, že ten karbec bude moci vyvářet donekonečna? A to nemyslím těsně zasebou.
Hecht 7100, 16.1.2016
Jen náhodou jsem na YT narazil na videa strojku s názvem FARMER FM 702 PRO a moc mě to připomíná tento Hecht. Pokoušel jsem se také najít video stroje s nějakým aktivním příslušenstvím, ale nenašel jsem. Jen už vím, že horní vývodová hřídel se točí... celý příspěvek >
Hecht 7100, 15.1.2016
Omlouvám se za dezinformaci a ano, mnou popisované přídele nepatří k modelu 7100. Ovšem to je tak asi jediné, za co jsem ochoten se omluvit. Nesouhlasím s rozvorem vs. rozchodem a nesouhlasím ani s tím, že se dá jen tak laborovat s tím rozchodem... celý příspěvek >
Hecht 7100, 14.1.2016
Teď jsem si četl o 7100 na jich stránkách. Jsem z toho ale otrávenej. Fakt to jsou asi jen oblbovači. Jako novinka se tam objevila prodlužovací hřídel. Ta má podle nich zvětšit rozvor kol, podle mne je to rozchod a to rozšíření prý... celý příspěvek >
Hecht 7100, 14.1.2016
A Vari brzdí klackem?
Křovinořez Vari 432, 9.1.2016
Ale nemyslíte si, že Německo nebo Francie jsou jediné země, kam Vari vyváží, že ne?
Převodovka K 46 - repase či výměna, 5.1.2016
Tato podobná debata zde byla již před lety, tehdy šlo myslím o srovnání při výběru mezi mechanickou a hydrostatickou převodovkou. Už tehdy se varovalo před používáním zahradního traktoru jako tahače vozíků a proč. Je škoda, že na to stále lidi... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 3.1.2016
Převodovka T2 použitá na rotační plečku má pořád stejný převodový poměr, takže "převodová" verze pro čtyřtakt neexistuje. Čím je zemina měkčí, tím huře má plečka dopředný pohyb. Po tvrdším utíká ochotněji.
Zostava Vari do 25 tis. Kč, 1.1.2016
Tak pokud chcete něco od Vari, pak není třeba si vysvětlovat spojky. Vari má jedině 80 mm.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika