Příspěvky uživatele - 216.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 26.10.2014
Aha, moje hloupost - žila jsem v domění, že kmen je součást podnože a roubuje se až na něj někde pod rozvětvením.. Když nechám zvlastnokořenit strom, budu čekat o několik let déle na první jablka a zároveň nemusím získat řehtáče, ale nějaký pozměněný... celý příspěvek >
Jak sázet česnek, 26.10.2014
Koukám, že budu muset používat přesné termíny O něco přesněji, laickým pohledem otestováno, mám zeminu typu černozem, lehkou (nedávno jsem ryla předzahrádku a jahody, a zemina se "nadhazovala" sama, krásně kyprá, plná žížal a všeho možného). Hodlám... celý příspěvek >
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 26.10.2014
Čili to hluboké zakopání polo/vysokokmene je hloupost? Unese čtvrtkmen váhu koruny? Předpokládám, že spolu s výškou má i menší průměr.. Děkuji.
Jak sázet česnek, 26.10.2014
Dobrý den, pokud někdo i dnes nemůže sehnat sedbu česneku, tak doporučuji česnek od Ing. Kozaka. Já si objednala Slavin a budu ho sázet mezi jahody, prý se tyto rostliny nějak vzájemně podporují. Prý se má čekat, až teplota trvale klesne pod 9°C, mám... celý příspěvek >
Jaké staré odrůdy na zahradu?, 26.10.2014
Máte pravdu, když už jsem něco vybrala, proč to nevysadit :-) V chutích jablek se moc nevyznám, znám pouze ta z obchodu a teta má na zahradě pár starých stromů. Tak proto jsem se ptala, mám ráda, když jablko není pouze jen fádně sladké. A napadlo mě,... celý příspěvek >
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 26.10.2014
Přidám se s dotazem naprostého začátečníka, který bude letos či napřesrok vysazovat pár jabloní. Chci polokmeny či vysokokmeny některých starých odrůd (kvůli chuti, v obchodě je neseženu), kvůli velikosti koruny. Ale ta výška na kmeni mi trochu... celý příspěvek >
Jaké staré odrůdy na zahradu?, 26.10.2014
Dobrý den, u severního plotu zahrady o délce 29 metrů chci vysadit tři až čtyři polo nebo vysokokmeny starých odrůd, víceméně pro přímý konzum a nějaké to štrůdlování, zavařování.. Z dosud poznaných jablek mám nejradši chutě řehtáče, Idaredu a... celý příspěvek >
Další diskuze:  123  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika