Příspěvky uživatele - 248.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Močení mimo záchod (na koberec), 23.7.2014
Také říkají, že si může močením mimo záchod vynucovat pozornost majitelů - jako dítě, když zlobí, aby si ho rodiče všimli a věnovali se mu...        Lída
Jaký průměr hadice pro povrchové zavlažování?, 22.7.2014
Nemám rozvody, zalévám sama klasicky 1" hadicí napojenou na hlavní rozvody v osadě. Zahradu 400m2 zalévám cca 50minut. Takže ve vašem případě bych aspoň tu hlavní volila 1", i když asi bude záležet i na počtu... celý příspěvek >
Vavřín, 22.7.2014
Tipuji trvalý malý nedostatek vláhy - kytky s tužšími listy na to takto reagují. Vyhovuje jim vždy jednou za čas důkladné prolití (a pak nechat pořádně vykapat!).           Lída
Rozkvetlý Krvokvět, 22.7.2014
A já na e-shopu Lukonbulbs  ;-))          Lída
Založení záhonu, 22.7.2014
Klidně můžete vysazovat na podzim, pokud budete mít záhon připravený (keříky, růže, jarní květiny). Zjara lze sázet keře a růže také, z kytek ty kvetoucí na podzim. Ale "psí zálivku" nepřežije nic... U nás u domu lidské působení jakž takž... celý příspěvek >
Borovice, 22.7.2014
Pane Stanislawe, nevěděla jsem, že v kořenovém systému je mezi smrky rozdíl, omlouvám se tedy za mystifikaci - mea culpa...        Lída
Borovice, 21.7.2014
Smrk bych dala pryč, koření mělce a když to kolem vykácíte, může se do něj opřít vítr a bude dole. Borovice drží...           Lída
Rakytník - samec?, 21.7.2014
No, nesmíte ho uříznout u země, ale u nás ho všichni řežou poměrně hodně, jinak by je za chvíli vytlačil ze zahrádky .           Lída
Prosim o nazev, 21.7.2014
Tahkle balzamína může mít klidně výšku 50cm, dříve se pod Krkonošemi hodně pěstovala za okny v květináčích.           Lída
Vinná réva - co jí chybí?, 21.7.2014 Obsahuje fotku
Kamarádka mne poprosila, ať se tady zeptám na její vinnou révu. Pěstuje ji stále stejně a teď, během posledních několika dní na spodních listech letošních výhonů zpozorovala mozaikové skvrny, jako když se ztratí zelené barvivo. Škůdce žádný vidět... celý příspěvek >
Ako rýchlo sa rozrastá ozobnica?, 21.7.2014
Nevém, kolik "stébel" máte, moje udělala průměr 50cm asi za tři roky, teď už dlouhou dobu drží průměr cca 80cm...           Lída
Poradíte někdo, co má strom za problém?, 20.7.2014
To samé se mi stalo před dvěma roky. Zjara vyrazila silou vůle a pak konec. Po vykopání jsem zjistila, že kořeny přes zimu vůbec nezačaly růst, byly tak, jak jsem ji sázela. A kamarádka, kterou jsem na meruňku "ukecala", už ji má 1,80 vysokou...... celý příspěvek >
Hlávky salátu ukousnuté hned u země, 20.7.2014
A co takhle housenky (larvy) osenice? Ty překusují kořenové krčky. Pomáhá dusíkaté vápno do půdy.           Lída
Prosím o určení, 20.7.2014
Konvalinko, podle mne máte pravdu, 1) je kohoutek, 2) čistec bahenní.          Lída
Měli jste letos americké padlí?, 20.7.2014
U mne na Zlatém Fíku (2x Discus) nebylo, Karát mám rezistent (takéOK), sousedka na angreštu na polostinném místě přes postřiky měla padlí dost.  Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika