Příspěvky uživatele - 248.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rakytník - jaké velikosti dorůstá, 22.3.2014
U nás v osadě jsou samci výšky asi 2,5m, samice kolem 2m, šířka cca 1,5m. Pozor, vyhánějí pod zemí do okolí výhony - třeba i 2m daleko od mateřské rostliny. Rozdíly ve velikosti odrůd nevím.         Lída
Muchovník jako stromek, 22.3.2014 Obsahuje fotku
Na netu jsou fotky stromů muchovníku, takže by to mělo jít. Mně se tam zas líbila fotka, kde byl vyfocený jakoby "vícekmenný" strom, se širokou, poměrně plochou korunou. Tak ho zatím nechávám růst s tím, že na ponechaných pěti větvích odstraňuji... celý příspěvek >
Mrazíky jar 2014, 22.3.2014
Také mi začíná kvést nektarinka, Red Heaven zatím ne, meruňky tu zatím kvetou jen ty ranější (HK)  :-((((           Lída
Ako sa zabviť škodcov na kôre stromu, 22.3.2014
Ty malé bílé body jsou začínající lišejníky (známka čistého ovzduší - nyní již není ve vzduchu síra, která jim dřív bránila v růstu). Samy neškodí, pouze se v nich mohou ukrývat škůdci        Lída
Palmě schnou listy, 21.3.2014
Nevím, jak jsou citlivé na kořeny. Mám ze semínka kanárskou, několik let dostávala vždy větší květináč. Pak šla do kbelíku a když nestačil ani ten a kořeny ji vytlačily víc než 5cm nad květináč, vyklopila jsem ji, uřízla asi 15cm dole zamotaných... celý příspěvek >
Palmě schnou listy, 20.3.2014
To vypadá na něco s kořeny - vyklopte ji, mrkněte se, jaké jsou kořeny a případně ji přesaďte do nové zeminy. Navíc malé palmy potřebují první roky každoročně přesadit, nevím, jestli jste to udělala. Květináč spíš vyšší užší.  Lída
Identifikace odrůdy Thuje, 20.3.2014
Spíš mi to připadá jako cypřišek - Chamaecyparis lawsoniana, některý ze zlatavých kultivarů.           Lída
Stromková růže, 19.3.2014
Nejlepší by bylo květináče s nimi na zimu zakopat do země. 12°C je moc a volné květináče by mohly promrznout, případně v nich růže i přeschnout. Lída
Oranžová kůra - javor, 19.3.2014
To je ta řasa - ta stromu nevadí.
Oranžová kůra - javor, 18.3.2014
Pokud mají starší stromy (i třeba jabloně) kmen do oranžovo - rezata, bývá to řasa, která nijak neškodí. Nemáte fotku? 
Založení zahrady, 18.3.2014
Pokud vím, tak na podzim se sází kvetoucí zjara a zjara se sází kvetoucí v létě a na podzim. Kosatce a pivoňky v srpnu. Když jsem si tyhle záhony zakládala u sebe, nejdříve jsem si udělala v "užitkové části"- kousek stranou - dva záhony, kde jsem... celý příspěvek >
Kdy stříhat mladé jabloně, meruňky, 18.3.2014
Jádroviny teď, peckoviny od květu do konce léta. Už to tady bylo mnohokrát.  Lída
Založení zahrady, 18.3.2014
Stojící vodu nepřežije nic, zkuste ten pás země vyspádovat. Jinak jedině rostliny v květináčích a na zimu (když by tam stála voda) domů.           Lída
Podivné chování kočky, 17.3.2014
Mně tohle jeden čas dělala máma kočka na dceru kočku, pořád ji vyháněla (ale nepraly se). Bylo to v době mrouskání a máma chtěla mít revír sama pro sebe. Až pak měla koťata, tak už dceru vzala na milost. Ale vy je máte... celý příspěvek >
Založení zahrady, 17.3.2014
Únor/březen: čemeřice, fialky, talovín, sněženky, bledule,krokusy, puškinie, petrklíče, cib.kosatce, modřence,ladoňky - duben /květen:narcisy, tulipány, blatouch, kamzičník,nízké kosatce, pivoňky, rozrazil,sasanka, plazivé floxy, - červen/červenec:... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika