Příspěvky uživatele - 153.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdo nám kálí na zahradu?, 26.5.2010
Kuna, tchoř...? Já je mívám taky, vzhledem k tomu, že mám k tomu ještě plno něčeho podobného od psů, tak to neřeším. Naberu na lopatu a hodím přes plot.
Starý pes a štěně, 26.5.2010
Já už zkušenosti se starým psem a mladým mám. Měl jsem dojem, že největší problém pro starého psa, pokud jsou oba někde spolu,  je ten, že starý pes chce spát a štěně si chce hrát, takže štěně často poskakuje kolem ležícího starého psa, doráží... celý příspěvek >
Včely vylézající ze země, 12.5.2010
Já se hlásím se solidní informací: Kupte pro dítě gumový protichemický oděv, co mívají vojáci,  ze silné pogumované látky, to včela nepropíchne, k tomu plynovou masku. Když takto vybavené dítě pustíte ven, máte solidní šanci, že se k němu žádný... celý příspěvek >
Divoké včely ve staré zdi, 3.5.2010
Podle malinkatých dírek mezi cihlami tam budete mít nejspíš tzv. včely samotářky. Žijí tak, že si každá včela vytvoří svoje vlastní hnízdo, kam si nanosí zásoby a kam naklade nevím jestli jedno nebo několik vajíček. a tam se pak vylíhne jedna či pár... celý příspěvek >
Účinná dezinfekce proti psí moči, 30.4.2010
Znáte význam slova dezinfekce?  Bych řekl, že ne.  Dezinfekce by právě zahubila ty organismy, které rozkládají psí výkaly, takže vy potřebujete pravý opak.
Akvárium bez filtrace, 6.4.2010
Ony ty poučky o tom kolik cm ryb na litr vody jsou sice dobré, ale někdy sama přiroda vytvoří situaci, kdy tyto poučky postaví na hlavu. Kdysi jsme míval cca 50 litrové akvárium bez filtrace a vzduchování, kde jsme míval paví očka a mečovky. Časem... celý příspěvek >
Proč odešel kocourek a jak ho chytit?, 6.4.2010
Chápu, že si asi vybral žít volně. Jen jsem se ptala, jestli někoho nenapadá důvod. ...Měl jsem už několik kocourů, dokud byli mladí tak se vždycky drželi doma. Tak do dvou let. Pak se začali toulat. Všichni. Bylo běžné, že jsme je neviděli několik... celý příspěvek >
Kocour cestovatel, 26.3.2010
Něco takového jsem o kočkách taky slýchával, ale nevěřil jsme tomu. Kromě toho našeho kocoura neznám jiný případ, že by skutečně kočka našla z dálky cestu domů. Naopak jsem několikrát slyšel o případech, kdy někdo, aby se zbavil kočky, ji zavezl pár... celý příspěvek >
Čím krmíte?, 26.3.2010
A co to je takový čerstvý vitamín? A víte, že třeba takový vitamín C pes v potravě nepotřebuje, protože si umí sám vyrobit?
Kokršpaněl - kolik se dožije?, 24.3.2010
Měli jsme kokřici, zdravotní problémy měla od malička. Byla albínka a měla nějaké kožní problémy celý život,  stejně tak s ušima. Dožila se asi 12-13 let, na staré kolena už byla slepá, možná i hluchá (to už si nepamatuju), ale přesto běhala po... celý příspěvek >
Čím krmíte?, 24.3.2010
Tady Adam si asi dělá srandu, 4 kila u kolie to je skoro nic,  když chce mermomocí granule na hubnutí od veterináře ať si pro ně jde. Bych řekl, že kdyby trochu zapojil rozum (svůj), tak by možná přišel na to, že by psovi dával do toho hrnku... celý příspěvek >
Budka na snaseni, 17.3.2010
Myslím, že slepice ani tak nepotřebují budku na snašení vajec, stačí jim nějaké vytvořené hnízdo (dolík v seně nebo slámě), ale důležité jeaby tam byl podkladek, aspoň ze začátku aby se tam naučili nést. Podkladek je vajíčko ze sádry, o kterém si... celý příspěvek >
Čím krmíte?, 24.8.2009
Zkuste granule zalít mlékem nebo vývarem z masa.
Kocour cestovatel, 20.8.2009
Včerejší a dnešní noc podle zvuků z venku náš kocour sváděl bitky s kocourem ze sousedství, který asi považoval naši zahradu za své teritorium. Podle toho, že ráno ležel v poklidu náš kocour na terase, tak si asi vybojoval naši zahradu za své... celý příspěvek >
Surfinie, 28.7.2009
Tak se musím pochlubit. Letos jsem truhlíky se surfiniemi kombinovala se "smraďochama". Surfinky jsou červené, smraďochy žluté a ačkoliv kolegyně v práci hlásí už mšice a plíseň, mě se zatím širokááánským obloukem vše vyhýbá.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika