Příspěvky uživatele - 63.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brslen křídlatý "Compactus", 25.7.2013
Dobrý den. Zahrádkáři prosím o radu. Obědnala jsem si Brslen křídlatý "Compactus" no a teď laboruji jestli na místo které jsem pro něho vybrala mohu dát ještě něco jiného. Mám u plotu pruh cca 2m dlouhý ráda bych tam zasadila ten brslen a třeba ještě... celý příspěvek >
Chrizantéma, listopadka, doubek, 23.7.2013
Ty nízké Astry mám také v plánu, ale tam se přiznám, že nejsem tolik nadšena z barev(dostupných). Jinak zase já co měla doma v květináčích tak mi přes zimu chcíplo, ty co jsem vysadila na záhon přežily, ale vytáhly se do obr výšek(i když v... celý příspěvek >
Chrizantéma, listopadka, doubek, 23.7.2013
Dobrý den. Opět se jdu k Vám poradit. Ráda bych na skalku a záhon v předzajrádce zasadila chrizantémy, ALE prý jsou různé výšky a taky ranné a pozdní. Nikde na netu sjem nenašla info o tom, kolik dorůstají ty nízké (někde jsem vyšetla, že to jsou... celý příspěvek >
Solární systém k bazénu Avenberg SE100, 16.5.2013
Dobrý den. Též jsem koupila avenberg 180 - zapojení bylo trošinku zdlouhavější ale manžel to dal :-) No, ale teď řeším ohřev. Máme ho zapojen asi týden, z toho cca 3dny svítí opravdu sluníčko a já mám pocit, že to s teplotou vody v bazénu ani nehne... celý příspěvek >
Vertikulátor X provzdušňovač?, 16.4.2013
No, třeba tento Einhell Vertikutátor elektrický BG-SA 1231. Zatím tak nějak pokukuju, nejsem z toho moc moudrá. říkala jsem si, že bych za něj dala cca 2tis - 2500max. Pokud víte o nějakém který je dobrý tak bych byla ráda za odkaz. V těchto věcech... celý příspěvek >
Vertikulátor X provzdušňovač?, 16.4.2013
Zdravím. Opět škemrám o radu zkušenějších. Jelikož mám hnusný trávník(hodně mechu a plevelů) tak jsem se rozhodla koupit nějaký levný vertikulátor. No a našla jsem že u nějakého stroje píší vertikulátor u jiného provzdušňovač. Je to to samé???... celý příspěvek >
Střecha zimní zahrady, 22.3.2013
Dobrý den. Letos mám v plánu nechat udělat novout zimní zahradu(původní je v dezolátním stavu) Bylo mi řečeno, že střecha je lepší z makrolónu, že při skleněné střeše je hrozné vedro a kytkám se nedaří??? Nevím nemám zkušenost. Jaký materiál by jste... celý příspěvek >
Sedmikráska, mech a jílovitá zem, 20.1.2013
Všem moc děkuji za odpovědi. Měch na svém pozemku nechci, ne, že by mi trocha vadila, ale děti si chtjí na trávě hrát, no a když mech není na všech místech stejnej a někde by byla jen hlína s takovým(tomu se snad pořádný mech ani nedá říct) Navíc... celý příspěvek >
Sedmikráska, mech a jílovitá zem, 10.1.2013
Ahoj lidičky. Chci se optat na pár věcí ohledně trávníku u domu. 1. Všude roste sedmikráska a to v takovém množství, že je uprostřed plochy jen cca 2m flek kde není jedinná travička ale sedmikrásky. čím je postříkat??? Jsou dvouděložné? Mohu... celý příspěvek >
Jaký je to strom?, 20.11.2012
Ještě se chci zeptat, jestli ten původní co je zrezlej, se nějak ozelení(když začne mít světlo a nebude ho už utiskovat ten druhý strom) a když ano, jak dlouho jim to trvá??? Lído: (chichi tak se jmenuji také) já nejsem žádný zahradník, neumím si... celý příspěvek >
Jaký je to strom?, 19.11.2012
Děkuji, děkuji,děkuji :-) Stromek koupím nový. Tuto thůji nechám na místě jen dám pryč ten velký strom hned vedle a zasadím něco menšího. Jen doufám, že se nějak vzpamatuje z toho rzu a obrazí.
Jaký je to strom?, 19.11.2012
Teď jsem koukala ne bu co je to ten jalovec chvojka, to je takový ten nízký keř, co se táhne spíš do šířky. Nebo je ještě nějaký jiný druh??? A nějak si neumím představit, že bych měla tento strom nějakým způsobem rozmnožit. Mám zahrádku krátce a... celý příspěvek >
Jaký je to strom?, 19.11.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den. Na zahradě mi roste strom, který bych ráda pořídila i do jiné části zahrady. Ale Bohužel netuším co je zač. Hledala jsem na internetu, ale žádný mi nepřišel podobný. Můžete mi prosím poradit??? Na fotce je to ten štíhlý,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika