Příspěvky uživatele - 224.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor na velký pozemek, 23.1.2013
Souhlasím. Jakmile nechám trávu narůst, tak je to na buben a na seno. Jednodušší je 2x nasekat, vyhodit zadem do dvoukoláku a vysypat na hromadu. Nakonec i z té zetlelé trávy je za rok slušný kompost. Dělám 1,2ha, z toho třetina je sad.
Rozmnožení odkopkem nebo z pecky?, 21.1.2013
No, ale vzhledem k tomu, že obojí se obvykle nachází pod vzrostlým stromem s kořenovým systémem alespoň v ploše koruny, tak šetrné vyjmutí z půdy se často nezdaří.
Zahradní traktor na velký pozemek, 21.1.2013
Podle mých zkušeností není vhodné 40cm trávu sekat. Tak vysoké stvoly jsou již tvrdé a rotačka je naráz načisto nevezme. Takže nahladko budete muset stejně jet dvakrát. Další problém je, co s takto posekanou trávou. Budete-li jí házet do koše,... celý příspěvek >
Žluté jablko II, 15.1.2013 Obsahuje fotku
Zkusil jsem ještě připojit z Vaňka i nepříliš kvalitní vyobrazení.(spodní obr.)
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 15.1.2013
Jaké internetové škůdce máte na mysli? Asi nerozumím.
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 15.1.2013
Naprosto s Vámi souhlasím. Kdo pěstuje ovoce a zeleninu na svých zahrádkách, má určitě přinejmenším dobrý pocit, že jeho zelenina i ovoce je nejchutnější a v jeho pocitu ho jistě utvrzují ohlasy těch, kterým část své úrody daruje. Dokud je pěstování... celý příspěvek >
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 15.1.2013
Já už léta pěstuji pouze ranné odrůdy košťálovin a vyhnu se tak úplně napadení housenkami. Stejně tak pěstuji výhradně ranné odrůdy brambor a nemám pak problém s plísní a mandelinkou. Rajčata pěstuji výhradně ve skleníku a vyhnu se tak houbovým... celý příspěvek >
Ochrana proti jarnému kritickému mrazu niečo iné, 13.1.2013
Př použití netkané textílie se připravte na to, že na větvích plných květů bude zachytávat a při manipulaci velké množství květů ulámete.
Jsme ještě národem zahrádkářů?, 13.1.2013
Když už jste zmínil sběr padanek. Pamatuji si, že i já, coby teenager před 35-40 lety, jsem vozil podanky do sběru, dávali tehdy 1Kč/kg, angrešt vykupovali za 4Kč, červený rybíz za 5 a výběr černého byl občas i za 9Kč. To vše při průměrných platech... celý příspěvek >
Jak a na co ukotvit skleník?, 11.1.2013
Problém s hraboši a krtky jsem ve skleníku naštěstí dosud řešit nemusel. Což ovšem neplatí na jiných pozemcích. Vloni jsem vysel naširoko 1/2 kg hráchu na chalupě a ke konci sklizně jsem nabyl dojmu, že mi někdo se sklizní pomáhá. Při rytí záhonu... celý příspěvek >
Jak a na co ukotvit skleník?, 11.1.2013
A které máte na mysli? Já se potýkám ve skleníku asi jen se slimáky, mšicemi, molicemi a sviluškami. Je, myslím, účinnější, když zeminu od podzimu do jara nezalévám a nechám jí co nejhlouběji vyschnout.
Jak a na co ukotvit skleník?, 11.1.2013
No tak nevím, jestli mám jen štěstí, ale mě se skleník na podhrabových deskách nehnul ani v loňské zimě. A shodneme se jistě, že tehdy byly dost nízké teploty po celé zemi. Pravda, v 400mnm nemusí být tak kruté podmínky, může to být ale způsobeno i... celý příspěvek >
Jak a na co ukotvit skleník?, 11.1.2013 Obsahuje fotku
Bez základů bych skleník také nenechal. I když je z polykarbonátu. Já mám sice skleněný a jen 4m dl. ale místo zdlouhavé výstavby základů jsem usadil po obvodu betonové podhrabové desky 200/30/5(7)cm, které jsem nahoře spojil malými kousky nerez... celý příspěvek >
Poraďte jaký skleník, 11.1.2013
Dovolím si oponovat. I v nevytápěném a pouze montovaném skleníku bývá v noci teplota o 3-4°C vyšší, než ve fóliáku. Tím se dosti razantně prodlužuje doba využitelnosti skleníku pro pěstování rostlin. Jako příklad uvedu rajčata, která jsem dříve mohl... celý příspěvek >
Identifikacia skodcu, 11.1.2013
Náhodou jsem narazil na tento již starý dotaz a zdá se, že na obrázcích p. Parša jsou vejce a nymfy ploštice, s velkou pravděpodobností Ploštice chlupaté, lat.Dolycoris baccarum.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika