Příspěvky uživatele - 110.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
škumpa, 28.5.2007
Také připojuji osobní zkušenost, kdy škumpa ovládla celou zahradu, její odnož protrhla foliový bazén zespodu, normální vytvhávání ji jen prospívalo v rychlejším množení,  až důsledná chemie-potírání jednotlivých výhonů a pařezu mateční rostliny... celý příspěvek >
Zčernání větví kroucené vrby, 28.5.2007
Dostala jsem tip, co se týče té dekorace,ale zatím nemám vyzkoušené. Máme zkusit oloupat čerstvou kůru a pak nechat zaschnout, lakovat až později u jiných dřevin se to tak prý dělá - rada prodavače a majitele květinářství. Katka
Zčernání větví kroucené vrby, 15.5.2007
Mě vadí její zčernání zase z dekorativního hlediska. Nechci ji zasadit, ale usušit do vázy a nemohu zjistit, jak zabránit zčernání časem po uříznutí. nevíte... celý příspěvek >
Rakytník řešetlákový, 15.5.2007
Přečetla jsem si všechny příspěvky ohledně rakytníku. Já už deset let sháním různé informace o rakytníku, mám přečteno dost literatury a projděná různá zahradnictví. Konečně po letech, kdy mi několikrát zašel, mám krásného samce a nyní konečně dvě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika