Příspěvky uživatele - 185.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Starý pes a štěně, 24.5.2010
Máme 11 let starého něm.ovčáka.Je to vlastně už "starý pán",už hůř chodí a je brzy unavený, ale je to miláček! Mám však obavu, že až "odejde",zůstaneme bez psa.Bydlíme dost na samotě a pes je pro nás důležitý.Navrhla jsem... celý příspěvek >
Už nevím čím hnojit, 21.5.2010
Konvalinko, je to určitě chladnem, jak už Vám napsali ti předemnou.Já mám takhle každý rok "zřízené" i některé druhy muškátů a fuchsií v truhlících.Je prostě zima a rostliny se tak brání.Až se oteplí(doufejme, že už to bude brzy),tak se vše... celý příspěvek >
Nekvetou nějak brzy?, 18.5.2010
Mílo, já se tomu taky musím smát, jaké u nás musí být teplotní rozdíly.U nás ještě nemám "otevřené" ani všechny tulipány a jinde už pomalu pokvetou hortenzie aj.Tak snad k nám to teplo taky časem dorazí, ne?Mějte se B.
Hlína z rybníka, 17.5.2010
No, přednášku k vám určitě dělat nepřijedu.Holt žijeme opravdu každý "jinde".Jestli máte vztek na někoho od vás, kdo takovou věc dělá, nemůžete přeci všechny lidi ze vsi házet do jednoho pytle! Ale to už je na jiné téma.B.
Hlína z rybníka, 17.5.2010
Tak nevím, jak to funguje tam u vás ve vsi,"kde už nějaký čas žijete",ale u nás ve vsi, nežijeme jak před 100 lety.Máme kontejnery na plast, sklo aj.A pravidelný svoz nebezpečného odpadu, tak nevím proč bychom měli lít sajrajt do kanálů... celý příspěvek >
Vošky, 12.5.2010
No, je opravdu přímo Biolit plus na vosy, ale těch přípravků je hodně, stačí se poptat.B.
Černý bez a výrobky z něj, 12.5.2010
Já si dávám pěkně zralé bezinky "celé střapce" jen bez té silnější stopky co na ní drží na zimu v mikrot.sáčku do mrazáku.Vždy když někdo "chcípe",vaříme bezin.čaj s trochou strouhaného zázvoru. B.
Bílí broučci na Araucaria, 12.5.2010
Lukáši, zadejte si tady na Zahradě do vyhledávání "červci",je tam spoustu rad, čím a jak stříkat.B.
Korkovitost muškátů, pěstování ze semene, 7.5.2010
Celé roky jsem si pěstovala pnoucí muškáty vlastním řízkováním.Poslední čtyři leta, jsem si řekla, že je to zbytečné, protože zazimovávám spoustu fuchsií a musím šetřit místem.Tak jsem je začala nakupovat najaře v platíčkách v zahradnictví.Od té doby... celý příspěvek >
Jak to u Vás vypadá s nakvétáním slivoní - švestek, pološvestek?, 4.5.2010
U nás minulý týden začaly kvést třešně, švestky teprve začínají nakvétat, ale asi do toho bude taky prdlajs, protože leje a leje, dneska asi 9 stupňů celý den,takže bída.Jo, ještě upřesnění, JČ,730 m.n.m.Všechny vás zdravím B.
Pomozte určit jarní květinu, 4.5.2010
Je to určitě hyacint.Mě teď kvete na zahrádce přesně to samé, co Vám! Má sedum kvítečků,"šoupla" jsem tam vloni cibulku hyac.,který jsem dostala v květníčku.Je to takový chudáček, ale krásně voní.B.
Pěstování Honzíků, 3.5.2010
Ahoj Magdi, to já Honzíka nikdy nepěstovala.Máš modrou barvu nebo jsou asi i jiné, viď?Napiš, jak jsi přezimovala tu vloni koupenou "bugenvilku",ta se mi moc líbí, tady jsem ji letos zatím neviděla.Vy tam u vás se máte! Samá výstava... Tady... celý příspěvek >
Pěstování Honzíků, 2.5.2010
Paní Marie, opsala jsem Vám z knihy Zelený domov.Honzík=Bouloň Můžeme po celé léto pěstovat na okně nebo na balkoně.V zimě uložíme květináč se zaschlou rostl. na suché místo s tepl.10 až 20 st.V březnu až dubnu se oddenky vyjmou a zasadí po 3-5 do... celý příspěvek >
Malý červ na borovici, 30.4.2010
No, ale Bekyně mniška je motýl a ne brouk.A taky housenka vypadá úplně jinak.Zelenošedá až černavá s chloupky, podélným proužkem a skvrnkami.Pravda je, že je škodlivá, ale je to hezký motýl.Takže ta to podle popisu p.Bohuny určitě nebude.B.
Zavařování v mikrovlnce, 20.4.2010
Ne vše bylo o.k. B.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika