Příspěvky uživatele - 180.85

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak často zalévat okurky, 15.6.2009
Možná bych vrchní vrstvu obohatil o písek a a onu zahradní zeminu a přikryl to černou netkanou textilií. Ta pod sebou také zadrží dost vláhy.
Jak často zalévat okurky, 15.6.2009
Však proto říkám, že je potřeba jí smíchat s jílovitou složkou (zahradní zeminou nebo kompostem) Rašelina je hodně pórovitá a když je horko (jakože ve skleníku je) tak rychle vyschne.
Jak často zalévat okurky, 15.6.2009
Všechny zahradní substráty prodávaný v pytlích, jsou převážně rašelina. rašelina drží vodu, ale nesmí vyschnout. Nejlepší je, at tenhle substrát dáváte kamkoliv, ho smíchat půl na půl s normální zeminou nebo kompostem.
Volba odrůdy vína, 15.6.2009
Uměl by mi někdo prosím poradit, jakou moštovou odrůdu révy vysadit na pozemek v Mělnické podoblasti? Nejlépe aby odrůda byla alespoň trochu rezistentní. Rád bych vysadil kolem 20ti sazenic, kolmo k jihu. Půdní profil je cca: 30cm půdy pod kterou... celý příspěvek >
Jahodová pyramida?, 15.6.2009 Obsahuje fotku
Pokud ji vhodně zakomponujete do zahrady, může vypadat třeba takto:
Přesazování vína, 11.6.2009
Já musím rok čekat, protože teď by se mi nic nechytlo. Takže musím počkat do jara. Ona vinice, je vzdálená asi 300 metrů vzdušnou čarou od pozemku, kam bych vína rád přesadil, takže to nebdue takový rozdíl, hlavně všude okolo jsou dlaší vinice,... celý příspěvek >
Přesazování vína, 7.6.2009
Budu onu vinici přes rok sledovat,  jaké má hrozny, jak trpí chorobami a další znaky. Poté se tozhodnu. (Pokud jí do té doby nerozryjí buldozery a nepostaví tam domy.) Jelikož jsou ta vína docela mladá, tak by to mohli být nějaké rezistenty,... celý příspěvek >
Přesazování vína, 7.6.2009
Jaká je možnost ujmutí cca sedmiletého vína co má již zapěstovanou hlavu, když bych ho chtěl přesadit? Na zpustlé vinici, která byla předtím nově zapěstována jsou celkem hezké hlavy,  s kmínkem v průměru 2cm. když bych je chtěl přesadit a... celý příspěvek >
Ochrana třešní před ptactvem, 24.5.2009
Ve velkých sadech se sítě používají, ale neumím si představit natahovat ji i přes celkem malý strom v domácích pdomínkách. Radši bych zkusil zahrádkářské metody, jako CDčka a různá zrcátka. Vysázení ranné třešně není také ve všech zahradách... celý příspěvek >
Chycená myš, 5.5.2009 Obsahuje fotku
Stačí nižší škopek, ale na dno nalijte tak v případě rejsků 5-8 a v případě myší 8-10cm vody a pak je praštěte klackem za uši, i se líp trefují když plavou podel stěny.
Buganvilie, 26.3.2009
Starým rostlinám ve velkých květináčích stačí, když jim místo přesazení, odebrete vrstvu svrchní zeminy a vyměníte jí za kvalitní zeminu smíchanou třeba s kompostem.
Foukače a vysavače - elektrický nebo benzínový, 24.11.2008
Kdybych kupoval, tak fukar a ne vysavač. A elektrický, jedna z mála věcí, kterou bych koupil elektrickou.
drevene sloupky, 12.11.2008
Bude, zabetonujte kovové patky a do nich připevněte sloupky.
Co je to za rostlinu? foto, 14.9.2008
Lilek černý
Co jsou to za květiny?, 11.7.2008
Aaaaa, máte pravdu. Já na to nevidím, je to moc malé na mě.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika