Příspěvky uživatele - kema83

Stromky v kontejneru, 27.10.2016
Dobrý večer, chtěl bych se dovědět víc o kontejnerovaných stromech, které jsou nabízené v zahradnictvích. Zajímalo by mě jak se pěstují. To se už jako podnož pěstuje v kontejneru, pak se naočkuje a nakonec prodá a to pořád v kontejneru? Nebo je tam... celý příspěvek >
Odruda Wangenheimova, 24.8.2016 Obsahuje fotku
Další foto
Odruda Wangenheimova, 24.8.2016 Obsahuje fotku
A tady přikládám fotky, jestli by někdo mohl určit, zda se může jednat o Wagenheimovu :-)
Odruda Wangenheimova, 21.8.2016
Dobrý večer, chtěl bych se na něco zeptat. U nás se říká nějakému druhu švestky Vajmanka, myslíte, ze by to mohla být Wagenheimova?
Úroda meruněk 2016, 20.7.2016
Tak já musím pochválit Goldrich, ten mě překvapil i velikostí plodů, ale i chutí, byla to jeho první úroda - asi 8 plodů. Dále Hargrand nebyl špatný a Kioto se mi zdálo průměrné, ale to bylo tím, že jsem ho otrhal trošku dřív, protože byly plody... celý příspěvek >
Úroda meruněk 2016, 14.7.2016 Obsahuje fotku
Tady je muj Goldrich
Jarne mraziky 2016, 29.4.2016
Taky mě to překvapilo, jelikož skoro každou noc mrzlo. Ale asi to bylo pod hranicí, kdy mráz působí škody. Jsme sice teplá lokalita - Haná, ale určitě ne tak jak jižní Morava a tam, jak to čtu, mráz řádil dost.
Jarne mraziky 2016, 29.4.2016
Tak dnes jsem kontroloval meruňky a všechno vypadá v pohodě. Dále jsem se díval na ořešáky a ten co máme v horní části svahu, tak ten má jen lehce ožehlé větve cca do výšky 2 m a pak bez známek spálení mrazem. A druhé ořešáky, co máme v dolní části... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 26.4.2016
Tak u nas taky mrzlo, ale nevim kolik presne, rano v 5.30 mi teploměr na aute ukazoval mezi 0 a -1. Kdyz jsem odpoledne kontroloval pludky meruněk, tak se zda, ze jsou v pohode.
Merunka na pálení, 28.3.2016
Dobrý večer, chtěl bych trošku oživit tuto diskuzi. Chtěl jsem se zeptat, které by jste doporučili odrůdy meruněk vhodných na pálení. Ale kromě Maďarské a VP. Zda máte zkušenosti i s jinými odrůdami. Děkuji za reakce :-)
Zapomenutý název choroby švestek, 19.3.2016
Dobrý den, Myslíte si, že opravdu Toptaste je tak málo odolná? Nebo je tu někdo, kdo má Toptaste už třeba delší dobu a daří se jí. Loni jsem si zasadil několik Toptastů a letos bych si chtěl zas nějaké přisadit, ale jak to tady čtu, tak mě to... celý příspěvek >
Ochrana stromkov pred zverou, 16.11.2015
No já si myslim a z me skromně zkusenosti vim, ze pres zimu postačí kralici pletivo okolo kminku. Nejvetsi problémy jsem měl pres sezonu, kdy srnci vytloukají paruzky a pry si i timto značí teritorium. Pri tomto neochrani stromek nic, jen plot a... celý příspěvek >
Zalozeni sadu - orná půda, 31.8.2015
Dobry den, mam takovy dotaz. Uz se to tady probiralo, ale nemuzu to najit. Mam 0,3 ha pole vedeneho jako orna puda a chtel bych si zde zalozit takovy maly sad, ale pry to na orne pude nejde, ze by se to muselo zmenit. Pry na zemedelskou pudu. Tak se... celý příspěvek >
Nejaromatictejsi odruda, 3.7.2015
Tak i tady je psané, že zraje Pinkcot na začátku července. I co můj známý má Pinkcot, tak už ho má zralý. Přehled zralosti doporučených odrůd peckovin
Nejaromatictejsi odruda, 3.7.2015
A ještě ke srovnávání Pinkcotu a VP. Velkopavlovickou jsme měli a samozřejmě je chuťově o hodně lepší. Jenže já tyto nové meruňky co mám s VP neporovnávám, protože to by pak každá nová byla horší. Prostě je hodnotím mezi sobě rovnýma odrůdama a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika