Příspěvky uživatele - Jan pěstitel

Pomoc s vyberom vhodnej odrody zemiakov, 7.3.2013
Mám dobré zkušenosti s těmito odrůdami, ale pokud je potřeba tak použivám chemickou ochranu. velmi rané - colette, impala, rosara rané - dali, marabel, karin, princess polorané - lolita Od přílišného předkličování a vysazování velmi ranných ale z... celý příspěvek >
Už postřik na kadeřavost?, 3.3.2013
Silwet používám, výrobce opravdu udává, že zvyšuje odolnost proti smytí deštěm a je jasné, že pokud vám dobře chytá tak ušetříte i množství postřiku, což jde velice dobře porovnat třeba na cibuli, kterou dobře ošetřit bez smáčedla je prakticky... celý příspěvek >
Podnož "Kavkazská", 1.3.2013
Pokud vím, tak ovocné školky na semenáčích hrušně dělají tak v tom problém nevidím. Akorát je lepší zvednout telefon a nebo napsat email. Někteří školkaři ty stránky nemají zrovna aktuální... Není nad osobní odběr.
Už postřik na kadeřavost?, 1.3.2013
Ono v té době byl největší problém, že nám sem mnohdy i nějací pofiderní pavědci z Ruska chodili říkat jak to máme dělat. A i v dnešní době se najde někdo, kdo ty jejich blbosti opráší a vydává se za buh ví koho. Já teda děti kojit nebudu a... celý příspěvek >
DSR - Dvojstupňový sektorový rez, 28.2.2013
Já to nejvíc používám i s rozpěrkama u hanity, které nasazuje větve v hodně ostrých úhlech. Nevíte, jetli dělají ve Stuttgartu něco nového? Kdybych se někdy rozhodl rozšiřovat, tak do více topek už nepůjdu.
DSR - Dvojstupňový sektorový rez, 28.2.2013
Ve starších publikacích se tomu sice neříká tak vznešeně, ale o to výstižněji, dvoufázový řez na vnitřní očko k vypěstování více odkloněhého prodlužujícího výhonu, není žádná novinka a já ho také někdy používám.
Vlnovník trnkový, 28.2.2013
Co jsou stromy velké tak už problémy nemám a nebo jen ojediněle, ale ve školce byla hodně problematická haganta a elena, musel jsem používat i chemickou ochranu, na testování roztočů nebyl čas, všechno by šlo do háje...
Odrůda melounu do chladnější polohy, 27.2.2013
Já s tímto přímo zkušenosti nemám, on to dělá na nějakou tu fíkolistou pokud vím, nebo už má možná něco speciálního. Říkal, že u naroubovaných jsou lepší výsledky. Já myslím, že určitě přiroste i k jiným druhům dýní než jen k těm co se prodávají jako... celý příspěvek >
Odrůda melounu do chladnější polohy, 27.2.2013
On je pěstuje na jihovýchodním svahu, má tam takovou terasu nebo spíš dolík.
Odrůda melounu do chladnější polohy, 27.2.2013
Zkuste Lajko F1 do teplého pařeniště v dubnu z přímého výsevu pokud nebudete roubovat. Pro mě jsou melouny jen okrajovou záležitostí, ale znám pěstitele, kterému se daří venku pod širým nebem na netkané černé textilii v cca 300 m.n.m. a má... celý příspěvek >
Vlnovník trnkový, 27.2.2013 Obsahuje fotku
S použitím dravého roztoče zkušenosti nemám, zatím testuju pouze slunéčka na mšice a puklice, mám doma i malý chov. Berušky už se činí i v tuhle dobu. Zajímá mě jaké odrůdy slivoní vám vlnovníci napadají nejvíc?
Jsme ještě národem zahrádkářů?, 26.2.2013
Na obvodu Prahy a v její blízkosti je přes 18 000 koloniových zahrádek a několik desítek tisíc dalších zahrad a zahrádek, které mají spolu se sady a parky velký význam pro zdraví obyvatel našeho hlavního města. Národohospodářský význam zahrádek... celý příspěvek >
Jak ostříhat starou broskev?, 26.2.2013
Jabloně a hrušně můžete v tuto dobu stříkat i řezat, slivoně stříkat ano, ale větší řezné rány pilkou bych nechal až těsně po sklizni. Při práci v předjaří ale nesmí mrznout. U broskví je nejlepší termín po odkvětu, kdy nehrozí klejotok a zároveň... celý příspěvek >
Které jablíčko vám chutná s blížícím se jarem?, 26.2.2013 Obsahuje fotku
Na mě se ve sklepě usmívají Idared 250 g a Ontario 300g
Okurky, 25.2.2013
Nakladačky také většinou beru od Holmana, ale letos mám na zkoušku koupené Frykas F1, balíček za 18 Kč Znáte ji někdo? Salátovky hledám poruznu, ale asi zakotvím u Cheer F1, koupeno loni 5g za 49 Kč. Nevím jestli je to jen můj dojem, ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika