Příspěvky uživatele - 34.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jméno rostlinky?, 14.9.2007
Mam neco podobneho doma, 2 druhy, je to  podle mne ta  kalanchoe... rikam tomu nezmari... rada vymenim predstava@centrum.cz
chmel otáčivý, 30.8.2007
Na jare ho prodavali v Plusu, u nas roste vsude na remizkach, na Litomericku.. asi ze seminek z chmelnic?
zásilková zahradnictví, 22.8.2007
Ja sjem mela letos kvetiny od firmy Petru u Melnika a pana Bazika od Plzne a pohoda..
Durman pěstování, 18.8.2007
:) Na slepicince nalej  vodu, prikrej a za 3 tydny mas hotovo... ale pozor, musi se pri pouzivani hodne redit, jen maly kelimek do velke konve...
zásilková zahradnictví - podzimní objednávky, 16.8.2007
Dik. Tak jsem tedy zvedava, co mi z toho vyroste... konkretne mam semena a jadra  manga, chlebovniku /nanka/, pak Sawo, sirsak, hadi ovoce, jeruk a nejaka semena palem. :))
zásilková zahradnictví - podzimní objednávky, 14.8.2007
Mate zkusenosti s pestovanim semen z ciziny? Mam semena sirsaku, sawa, adenia apod.. poradite?
Alocasia macrorrhiza, 1.8.2007
Koupila jsem si Alocasii v kvetinarstvi letos na jare, mela jsem ji do cervna na jiznim okne, zalevala jsem ji 2x tydne, ted jsem ji letnila na severovychodni casti dvora, dari se ji vyborne.. v zime ji budu zase mit na okne na jizni... celý příspěvek >
neznámá trvalka?, 31.7.2007
ok, dekuji, to mne nenapadlo, plicnik znam.. budu ji mit ve stinu, tak je to fajn.., jeste kouknu na netu..:))
mám stovky cibulek tulipánů a narcisů - co s tím?, 23.7.2007
S temi vanickami jsem to take  jednou zkousela, kvuli hryzcum, ale nepomohlo to nejak moc..:)).Jinak ty listopadky rizkovat  mylsim neni jen muj napad, enkde jsem ot vycetla a neketre letnicky opravdu vyrsotou znovu, me tohle dela... celý příspěvek >
mám stovky cibulek tulipánů a narcisů - co s tím?, 10.7.2007
Myslim, ze ty tulipany v travniku nic moc. Narscisy spis, ale  casem take zalezou a spatne pokvetou. Krokusy na travniku mam a bez problemu a rizkovani je zcela lehky, staci koupit si stimulator a jde  toho dost,  ja mam... celý příspěvek >
mám stovky cibulek tulipánů a narcisů - co s tím?, 9.7.2007
ok, ta velikost i to pomichani mi je pomerne  fuk..  ja tady nemam vubec zadne tulipany a  vim, ze dorostou, tak  nebudou prvni  roky tolik kvest.. zatim moc dekuji, zcela jiste se domluvime.. mam   predzahardku na... celý příspěvek >
mám stovky cibulek tulipánů a narcisů - co s tím?, 4.7.2007
Zdravim.. jestli opravdu nevite, co s nimi a chcete je vyhodit, tak  ja bych za ne byla  rada, postovne uhradim nebo vymenim za neco jineho... novotna.i@atlas.cz
Co to je za rostlinu?, 3.6.2007
Zdravim, uz je tady o teto rostline diskuze. Divý Jano neboli štětinatec laločnatý, latinský název Echinocystis lobata...ma kamoska ji rika Triffid  :)), Iv .
Andělské zvony, 31.5.2007
Ja osobne durmany mnozim rizky a jdou krasne a kvetou hned ten rok.. mam zatim ruzovy a jeste  2, co jsem letos dostala,ale to nevim jake jsou barvy.Jsou opravdu krasne a celkem nenarocne.Pak sjem videla durmany jako letnicku v zahradnictvi ale... celý příspěvek >
Clematis alpina ad. - kde sehnat, 30.5.2007
Plaminky mi take jdou paradne mnozit. z rizku. Od lonska mam dve krasny rostliny, letos se mi podaril  take  jiny druh, davam je do stimulatoru, ale zatim nekvetou, tak jsem zvedava..:)) Mam z lonska  zluty drobny a letos drobny modry,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika