Příspěvky uživatele - 248.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré odrůdy, 25.9.2008
Mám stromky v Sudetech, tak jsou vybrané úplně ideálně, ne? Panenské miluji, naštěstí i synové, kteří ho zažili ještě u babičky. Malináče taky. A ty 2 druhé, třeba budou plnit svou funkci pouze z nostalgie. To uvidím po první sklizni. Nicméně radost... celý příspěvek >
Prořezání meruňky - je ještě čas?, 25.9.2008
No, počkat na březen-květen je rozhodně pro meruňku vhodnější. M.R.
Pampelišky, jetel, houby, 25.9.2008
Ne, ne! Mám je ráda, jsou krásné. Sahat na ně nutně nemusím, ale jsem ráda, že u mě se taky takové kousky zdržují. M.R.
Setí trávníku koncem října?, 25.9.2008
Sama jsem to vyzkoušela a povedlo se. Zasila jsem trávu koncem října, klíčit začala před zimou a zjara byla již půda zpevněna drnem a trávník se zelenal. M.R.
popraskaný kmen broskvoně, 25.9.2008
Pěkný podzim i Vám-v Jeseníku neprší, ale leje a téměř týden bez přestávky. M.R.
Červene flaky na listoch, 25.9.2008
Mimo jiné to připomíná černou skvrnitost. Nemám s sebou "chytré knihy", tak to neupřesním.M.R.
popraskaný kmen broskvoně, 22.9.2008
I praskliny je třeba řádně vyčistit, případně proříznout až na dřevo. Používám stromový balzám, osvědčil se mi-na broskvoních úplně perfektně. M.R.
ošetření a hnojení před zimou, 22.9.2008
Pane Václave, psala jsem, že to dělám podobně jako pí Daniela-kompostem. M.R.
Likvidace zlatého deště, 22.9.2008
Pokud jste zlatici seřezali, stačí nově rašící větvičky-podobně jako u malin-ustřihnout či přejet sekačkou. Vzdá to po několika zásazích sama a uiž neporoste.M.R.
Co s cuketami?, 19.9.2008
Mám trochu podobný recept. Olej, cibule, nakrájená cuketa, podusíme se sladkou paprikou a lžičkou-i více, dle chuti-Vegety, vmícháme zakysanou smetanu. Hotovovo za 15-20 min, mezitím se uvaří těstoviny a můžeme papkat-bez masa i s masem M.R.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika