Příspěvky uživatele - 248.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řízkování maliníku, 21.10.2023
Ty vyhony bych nechala tak 25cm od sebe Lída.
Řízkování maliníku, 20.10.2023
Výsadba cca 50cm od sebe.           Lída
Popínavka na "pergolu", 13.10.2023
Ještě mne napadlo něco - než vám vyrostou stromy nebo pořádná vytrvalá popínavka, můžete zkusit k pergole zkusit na léto vysít pár semen ačokči (paprikookurka), když jsem ji před několika lety zkoušela, udělala mi rychle neprůhlednou vysokou zelenou... celý příspěvek >
Popínavka na "pergolu", 13.10.2023
Požadovaný rychlý růst má opletka (Fallopia aubertii), rychle popne velké plochy.  Lída
Přesazení živého plotu, 11.10.2023
No ono pokud by se jednalo o listnatý živý plot, lze ho při přesazení ořezat, aby lépe zakořenil. Pokud by se jednalo o tůje, tak by zakrácení dejme tomu na polovinu by zřejmě nepřipadalo v... celý příspěvek >
Přesazení živého plotu, 10.10.2023
Vzrostlé stromy (keře) je na přesazení potřeba připravovat 1-2 roky předem. Osobně pochybuji, že se vám povede bez úhony přesadit 15-20 let starý živý plot (ani nepíšete, z čeho je). Pokud ho máte z tůjí, tak bude určitě jednodušší ho vysadit... celý příspěvek >
Malina usycha, 7.10.2023
Také bych se k tomu přikláněla, já už dávno jednouplodící odplozené vystříhala. Jelikož mám směs obou typů, tak vždycky vystříhám všechny zaschlé a u zbylých odplozených na podzim ustříhám vršky... celý příspěvek >
Malina usycha, 7.10.2023
Ještě doplním vysvětlení p.Waltera : vedle tohoto prutu, co plodil, vám vyrazí další výhon (nebo i víc výhonů), na kterých bude maliník plodit příští rok.         A abyste v tom neměl zmatek - jsou maliníky... celý příspěvek >
Slivoň neznámá?, 7.10.2023
Možná jsem to byla já, ale tohle opravdu Viktorie nebude, ta zraje dřív a má plody jako slepičí vejce, do dlaně jeden, navíc jen červenofialové. Ne tak fialové, jako na těhle fotkách...          ... celý příspěvek >
Mýtus o škvorech, 5.10.2023
Konkrétní článek jsem nečetla, ale v nedávné době jiné dva, které na 100% byly přeloženy překladačem, Čech by některá slova nepoužil, působila v kontextu nelogicky. Nevím, proč to před vložením na stránky zahrady alespoň někdo nepřečte...  Lída
Mohu již přenést do skleníku?, 4.10.2023
To jsem ráda. Já je letos sázela trochu později, protože jsem ještě byla zjara poněkud pochroumaná a nedošla jsem na zahrádku, ale sklizeň byla váhově normální. Letos spíš větší velikosti a na kusy méně (zalévám). Dávám odrůdu... celý příspěvek >
Dotaz na odrůdu česneku, 1.10.2023
No on tak "nečpí". Ale je fakt, že žlučník nedráždí (jeden čas jsem s tím měla problém). Jinou zkušenost nemám.                         Lída
Dotaz na odrůdu česneku, 1.10.2023
Nevím, jaké máte zdrav.problémy, např. lidem se žkučníkovými problémy doporučují Bjetin.           Lída
Nezralá rajčata - vaření?, 31.8.2021
Nemyslím, vím - mám to odzkoušené. Pokud nejsou chycená plísní, ale jinak otrhaná před prvními mrazíky někdy v půlce září úplně zelená kolikrát dojídám červená skoro do Vánoc...       Lída
Nezralá rajčata - vaření?, 31.8.2021
My používali roky zelená rajčata do čalamády (zel.rajčata, paprika, cibule + kyselý nálev), dělá se z nich i čatní. Ale doma vám normálně zčervenají, když je dáte třeba do krabice a přikryjete papírem - v pokojové... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika