Příspěvky uživatele - 14.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čilimník, 6.2.2008
Zdravim, chtěla jsem se zeptat jelikož plánuji si koupit čilimník na kmínku, jaké máte zkušenosti /jestli nenamrzá/ a nemáte příp. někdo foto jak pak stromek vypadá jestli jsou větve převislé a jak zhoustne. díky Renata
bobkovišeň, 6.11.2007
Já je stříhám 2x ročně na jaře a v létě, aby pěkně zhoustly. A opravdu se pěkně rozvětvily, akorád je musím stříkat proti nějakým savým broukům, dělají také malé dírky do listů a jěště do postřikovače zároveň dávám tekuté hnojivo na posílení listů u... celý příspěvek >
Brabencí, 25.9.2007
Dětem bych pod nohy taky nemachala kila a litry chemie - v kontextu se psy to možná trochu blbě vyznělo. Kdyby mé děti ještě byly malé, asi bych se snažila na zahradě jim vybudovat něco jako dětský koutek a tam bych se snažila o eliminaci hmyzu,... celý příspěvek >
Brabencí, 25.9.2007
No... Víte, stačí mít dítě nebo děti ve věku od batolecího řekněme zhruba do šesti, sedmi let věku. Děti v tomto v tomto věkovém rozsahu tráví při hraní nejen doma, ale i venku mnoho času právě na zemi - ať už se batolí za vzdálenými a... celý příspěvek >
jedly zivy plot, 23.9.2007
Dnes v podvečer jsem v "Loskutákovi" zahlédla zajímavost jménem DŘÍN. Plody podobné třešním či višním, jsou potravinářsky využitelné vč. výroby destilátůůů :-)))
Z ceho zivy plot?, 23.9.2007
Ještě přidávám odkaz na diskusi o těchto rostlinách - jsou tam i fotky. Mějte se! https://www.zahrada.cz/forum/zive-ploty/hlohyne-28862/
Z ceho zivy plot?, 23.9.2007
Zdravím, celé léto byla u nás na přetřesu stejná otázka a nakonec jsme se rozhodli pro hlohyni. Je stálezelená, celé léto kvete, z kvítků jsou spousty krásných žlutých, červených nebo oranžových plodů, které zdobí keře celý podzim a z velké části i... celý příspěvek >
Něco barevného do živého plotu, 31.8.2007
Zdravím, překrásná, dekorativní a neopadavá je hlohyně s červenými, žlutými nebo oranžovými bobulemi, které budete mít na keři prakticky celou zimu a uděláte jimi velkou službu ptáčkům - jakožto celým keřem, který jim poskytne dobrou... celý příspěvek >
Předzahrádka z růží, 3.2.2007
levandule je sice přínosem pro růže, ale nevim to barevné spojení červená a modrofialová, aby se to nemlátilo. Možná vysadim jen samotné růže a příp. tam dám nějakou tu travinu, neznáte nějakou galerii fotek růžových zahrad pro inspiraci.... celý příspěvek >
Předzahrádka z růží, 1.2.2007
Chtěla bych si vytvořit předzahrádku z růží již mám oblouk z boku domu (vstup do zahrady), kde bude tm. červená růže sympahtie okolo bych chtěla udělat širší řádky do L (zboku domu a před domem), kde bych chtěla kombinovat velkokvěté a mnohokvěté... celý příspěvek >
Slimáci, 20.9.2006
prosim co to jsou ty hlistice
Pergoly, 20.9.2006
zajimalo by me vice detajlu je mozne poslat vice detailnich fotek a z jinych uhlu predem dekuju misuna.kly seznam
Honda Vs. Briggs, 17.7.2006
Honda Vs Briggs = Rolss Vs Audi
Jak čistit olejový filtr, 29.6.2006
Jaký motor je na sekačce?
Jak čistit olejový filtr, 29.6.2006
Záleží jaký typ motoru na sekačce máte jestli TECUMSEH ,BRIGGS&STRATTON ,HONDA,...  . Za 10let co opravuji sekačky jsem se setkal pouze u jednoho motoru kde se dal vyčistit olejový filtr a to ma motoru TECUMSEH VLV 45-60 hp.a to dost... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika