Příspěvky uživatele - 21.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačky od Mountfieldu, 20.4.2009
Takovy nazor se jen tak nevidi, pripada mi to, jako by jste byl prodavacem v MO U MO kvalita neni!!!
Vůle ventilů GCV135 a GCV190 a GX31, 12.4.2009
Nemate nahodou i podobnou tabulku pro motory Briggs&Stratton? Presneji pro Intek 65pro. Diky za odpoved.
Jaký motor pro Vari IV GCV160/GCV190, 31.1.2009
Pokud máte svažitý terén, tak jedině profi motor s tlakovým mazáním.
škůdce, listové hálky?, 23.1.2009
Bohužel máme na trnkách taky tuto chorobu, pokud někdo víte jak ji účinně odstranit, tak napište. Dík
Husqvarna nebo Stihlka?, 30.7.2008
Husquarna i Stihl jsou kvalitni a uznavane znacky. Kdyby bylo na me, tak jdu do Stihl, tyto pily se mi zdaji lepe zpracovany... :-)
Dvoutakt: Jak dlouho může být připravený mix, 15.7.2008
Pekna blbost s temi tremi tydny... statni zasoby jsou skladovany i nekolik let!!!
Honda Vs. Briggs, 8.5.2008
Synku, ty jsi asi spadl z hrusne, jinak by jsi takovou kravinu nikdy nemohl napsat. Briggs a upadane kryty? Uniky oleje? Tak to jsi si asi sletl s Hondou. Motory Honda a jejich vzduchove filtry=cinani by je udelali pevnejsi!!! By me zajimalo, kdo... celý příspěvek >
B&S, 25.4.2008
Nevite nekdo jaka ma byt vule ventilu u motoru B&S intek 65pro, nikde to nemohu najit... Dik za Vase odpovedi
Má u Vari motor Honda nějakou jasnou výhodu proti dvoutaktu?, 25.4.2008
No, tak podle mych zkusenosti je v dnesni dobe lepsi volba ctyrtaktni motor. Nevolil bych vsak Hondu, ale Briggs&stratton intek 65 pro, tento motor ma tlakove mazani s olejovym filtrem (filtr je stejny jako na aute), diky tomuto olejovemu fitru... celý příspěvek >
Briggs, 5.4.2008
Potreboval bych nějakou dílenskou příručku. Teda jestli vůbec něco takového existuje.
Malotraktor Vari, 5.4.2008
Zdar, prosim te mohl by jsi mi postal foto tveho navijaku? Velice by me zajimalo jeho provedeni. Diky gerla@email.cz
Briggs & stratton, 5.4.2008
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat, jestli někdo z Vás neví, kde se dá na internetu stáhnout příručka k motoru briggs&stratton intek pro 65. Potřeboval bych vědět například vůli ventilů, postupy všech základních typů oprav motoru atd. Předem díky... celý příspěvek >
Čínský traktor, 6.7.2006
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s čínským traktorem mks jm204. Díky
Motorová pila Oleo-mac, 6.7.2006
No tak to jsi toho asi moc nezřezal, oleo-mac jsou hoby pily, já jsem ji měl a souhlasím s tím že je na ho..... Kvalita je horší než kdyby to dělali Číňani.
Očkování trnek, 25.5.2006
dobrý den chtěl bych se zeptat, kdy je nejvhodnější doba pro očkování trnek, odpovědi prosím posílejte ne gerla@email.cz , děkuji
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika