Příspěvky uživatele - 20.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odolné jarním mrazům, 20.2.2017
Slyšel jsem, že ve Veselí šlechtili odrůdy, které když na jaře vykvetly, a květy omrzly, měly ještě další pupeny, které vykvetly po mrazu a tak každý rok zaplodily.Pěstují se ještě takové odrůdy a kdo je prodává? které to jsou? Jsou chutné? laik
Drobné ovoce jsou už dávno i aktinidie, zrovna tak i ovocné zimolezy, 20.2.2017
Szejte aktinidie, druhy arguta i kolomikta. Kolomikta dává ovoce, které je tím nejzdravějším ovocem na světě s ohledem na vitamín C. Nic zdravějšího není.Stačí deko plodů na denní dávku vitamínu C. Srovnejte: Kiwi ze supermarketu má obsah C okolo... celý příspěvek >
Keříčkové kiwi, 12.1.2017
děkuji za vaši zkušenost. někteří si přinesli kolomiktu a nedali hned do pletiva a kočky zničily už malé rostliny. přesto já na kolomiktu nedám dopustit. její ovoce je tím nejzdravějším ovocem na světě a každý si ji může koupit a zasadit, a mít tak... celý příspěvek >
Balkonové ovoce, 12.1.2017
nemám vyzkoušený druh actinidia kolomikta na balkoně, ale vím, že odrůda vitakola plodí už i na malém stonku v květináči.Je mi ji líto doporučovat ji na balkon, protože tak se nikdy nerozvine do svého potenciálu.Pokud se podaří, tak se dají prodávat... celý příspěvek >
Plodnost kamčatské borůvky, 11.1.2017
zimolez někdy zaplodí i podruhé v roce, zvláště pokud je ve skleníku.Poslední plody někdy nedozrajou, jindy jsou už v srpnu.
Doba stratifikácie, 23.12.2016
KAŽDÁ ROSTLINA MÁ NEBO NEMÁ POTŘEBU STRATIFIKACE SEMEN. Běžná zelenina, květiny a rostliny pochízející z tropů obvykle klíčí bez stratifikace., například kiwi, které se prodává jako ovoce v supermarketech.  V Březnu se ale už začíná v... celý příspěvek >
Pepíno Gold žije, 3.12.2016
Když na to jdou mandelinky, tak na to půjdou i smrtihlavi-housenky s ocáskem, jako ho mají i jiní lyšajové.Ty nezabíjejte, pustte je do brambor, jsou vzácní.Jejich housenka když je dospělá, měří na délku až 18cm a je tlustá jako dva palce, takový... celý příspěvek >
Keříčkové kiwi, 2.12.2016
Na přednášce pro instruktory jsem ukazoval aktinidii kolomikta v květináči, vysokou asi 40cm a plnou plodů. Bez opory. Kolomikta dokáže být i bez opory, když ji tak zapěstujete.Kolomikta plodí velmi brzy už i malá a tak se zdá že je keříčková.Skoro... celý příspěvek >
Rez hrušňová, kořínky pod listem, 2.12.2016
Mám rád stromy, které se nemusí stříkat. Rád bych našel odrůdu hrušně, pro kterou tohle platí.Mám jeden velmi starý strom polodivoké, ten tím netrpí, ale hrušky z něj jsou skoro nejedlé. Prý asijské hrušně tím netrpí, mohu je zkusit, ale bude mi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika