Příspěvky uživatele - 216.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Která rajčata mají "bramborový" list?, 9.5.2017
Kdyby, jste měl dvě sazenice vedle sebe bylo by to zřejmější, jsou úplně jiné. Kupte si stupické a vyrobte si sazenici a uvidíte ten rozdíl.
"Stříbrné" listy paprik, 6.5.2017
Jenom telegraficky: spálené.slunce.
Fleky na listech paprik + rajčat - popálení previcurem?, 5.5.2017
Krátkodobě, ne.
Slepice se zašívá a spí, 5.5.2017
Je možné, aby takto se slepice zašívali a nesnášeli vajíčka? I caught my chicken sleeping on the job
Fleky na listech paprik + rajčat - popálení previcurem?, 4.5.2017
To je od sluníčka, taky pár listů u polykarbonátu mám spálený.
Která rajčata mají "bramborový" list?, 26.4.2017
Takže jsou to většinou ty žárovky - hrušky.
Která rajčata mají , 26.4.2017 Obsahuje fotku
Bramborový list - Beduín.
Která rajčata mají "bramborový" list?, 25.4.2017
A nemáte některý názvy z ruských, abych věděl co mám přibližně očekávat? Kdyby byl čas a chuť. Dík.
Která rajčata mají "bramborový" list?, 25.4.2017
Mám z ruska nějaký semínka a pod jedním druhem mi roste dva druhy listí tak jsem zvědav co z toho bude, asi pěknej bordel v těch semenech.
Která rajčata mají "bramborový" list?, 25.4.2017
Já znám jenom Stupické a ruské Beduin. Znáte ještě nějaké?
Kdy papriky do skleníku, 18.4.2017
Přečtěte si návod! Je tam jašně napsáno, aplikace: moření semen, postřik při vcházení, moření kořenů při přesazování.
Rajčata 2017, 13.4.2017
Každé hnojivo má svůj návod, některá jsou na růst některé na květ a plod. Chtělo, by to pořádnou fotku, spíš se mi zdá, že jste to přehnal s péčí - přelito.
Jak vypěstovat krásné sazenice rajčat, 6.4.2017
CFL - běžná úsporka 40W studená bílá 6500K a předražený LED barevný(450-700nm/12W) žmourátka. Pod CFL to roste lépe díky svítivosti Lumeny - lm.
Pestovani paprik a rajcat na balonu, 6.4.2017 Obsahuje fotku
Balkon mám plný.
Jak vypěstovat krásné sazenice rajčat, 6.4.2017 Obsahuje fotku
Jak Vám rostou?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika