Příspěvky uživatele - 70.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zasychani sazenic rajcat, 15.4.2017
No musím tohle potvrdit. Taky se mně začaly rostlinky kroutit (listy) a rostou málo oproti jiným. Myslel jsem, že to napadla nějaká houbová choroba, ale stopa vede na substrát agro. Nechci a priori vinit substrát, ale když je tu více hlasů, přidávám... celý příspěvek >
Lišajníky a machy na ovocných drevinách, 6.11.2016
Ve vláknu prasklý kmen se v podstatě ni nevyřešilo. Existují dva tábory. První - nic se nedějě, lišejníky neškodí. Druhý říká škodí. Pamatuji si v rádiu nějakou besedu s věhlasným vědcem (už nevím kdo). Pamatuji si jeho jasnou větu: "Lišejník je... celý příspěvek >
Hnilobné fleky na jablkách, 23.10.2016
Dobrý den, po dvou létech je to totéž. Nestříkal jsem. Ale plody jsou stále stejné, každý rok napadené. Nejvíce napadené jsem postupně trhal a vyhodil. Na části už jsou viditelné ostré tečky cca 1 mm. Od vos to nebude vzhledem k počtu. Skvrny se... celý příspěvek >
Rakytník, 20.10.2016
Je to rakytník. Typická větvička. Skalník nemá trny. Plody v této době budou ale už hodně měkké a bude problém je trhat. Rakytník je typický, větvička, lístky. Plody jsou kyselé a zdravé.
Matčino, 28.9.2016
Ano, myslím, že je to Matčinona 99,9%. U nás ještě chvíli počkám s česáním. Škoda, že nemohu ochutnat, to lze poznat určitě. Moje nej odrůda. Někdo říká, že moučnatí, vydrží jen do Vánoc atd. Ale je nejlepší.
Šizení hnojiv, 24.9.2016
Co tedy koupit např. místo Cereritu? (Mají ho často třeba v Penny v akcích).
Napadnutý strom, 11.8.2016
Taky mně na jaře zničila meruňku. Po jejím napadeni se objevil lýkožrout... Teď jsem zjistil, že se objevily malinké plodnice i na kmenu mého oblíbeného Matčino, který je v sousedství meruňky. Okamžitě jsem to postříkal tím, co jsem měl při ruce... celý příspěvek >
Víno na pergolu, 8.8.2016
Také mám pergolu krytou polykarbonátem. V teplých dnech je pod ní hoodně horko. Stínění revou POD střechou mě zajímá hodně (na střeše nepůjde sbírat). Bude stínit, na pohled pěkné... jen mně není jasná údržba. Stříhat by to šlo, ale případný... celý příspěvek >
Uložení, ukládáni nářadí, 15.5.2016
Dobrý den, hledám způsob, jak pěkně a prakticky ukládát pracovní nářadí jako lopatu, rýč, hrábě apod. v nové kolně (zeď). Doteď jsem to prostě stavěl nebo dával na "falešný strop" vodorovně. Koukal jsem po netu na různé držáky, ale ceny jsou... celý příspěvek >
Plotové nůžky, 22.6.2015
Na 40 thůjí uřčitě NE aku, ta el. šňůra tolik nevadí a má dále jen výhody (síla, netrápíte se nabíjením, životností baterek apod.).
Jak a kdy ostříhat hlohyni, 3.5.2015
Určitě se zde najdou "chytřejší". ale začal bych asi u optimálních podmínek pro hlohyni tak, aby byla i odolnější. Slunce a půda, která není kyselá. Naopak zásaditá. T.j. mletý vápenec a vápnit. Žádná rašelina... Třeba v některých krajích je půda tak... celý příspěvek >
Jak rozmnožit sedmikrásku v trávníku, 1.5.2015
Sdílím váš názor. Pamatuji jako dítě, když na zahradě byl trávník, kde byly jitrocele řebříčky, kontryhel... Na louce všechno, nádherné kvítí (kopretiny, takové ty kouhoutky, neznám všechno). Dnes už nic. Nevím, jestli za to mohou sekačky, nebo co.... celý příspěvek >
Vhodný strom, pod kterým se dá udělat posezení, 4.4.2015
Máte pravdu s tou břízou. Ono kvete snad všechno. Mě vadí hodně lípa a osika, topoly, nebo co to je - dělá to takové ty šedivé chuchvalce jako peří - to je pro alergiky hrozné.
Vhodný strom, pod kterým se dá udělat posezení, 4.4.2015
Někdo z vás může být alergický. Akátu bych se asi vyhnul. To druhé neznám. Osobně bych asi volil ořech. Jestli něco, co roste rychle, asi bříza.
Pěstování zeleniny pod UV lampou ve sklepě v prosinci, lednu a únoru, 7.3.2015
Diamantovou? Co to je?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika