Příspěvky uživatele - 226.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 8.11.2016
Čím hruběji se stromem zacházíme, tím lépe roste a rodí. Chce si zachránit život. Hruška rostla do nebe a nerodila, ufikl jsem ji 1m nad zemí a máte vidět jak se teď snaží a jaké má hrušky. U nerodících stromů se mně tato metoda osvědčuje.
Růžičková kapusta za 1 rok, 8.11.2016 Obsahuje fotku
Tato kapusta má mít růžičky až druhý rok po výsadbě. Zasadil jsem jina jaře 2016 a 7.11.2016, čili téhož roku se dělají růžičky. Čím to je? Nebo je to druh kyterý dělá růžičky už v roce výsadby:
Je to sadbový česnek?, 31.10.2016 Obsahuje fotku
Dnes 31-10-2016 v zahradnictví jsem koupil sadbový česnek. 15Kč jeden stroužek. Neměl jsem čas a vzal jsem sáček s nachystanými paličkami a spěchal jsem na vlak. Doma jsem sáček otevřel a nestačil jsem se divit. Je to česnek nakoupený v super, arketu... celý příspěvek >
Cesnek mi nejde jako babicce, 5.9.2016
Není babička jako babička. A co tak rozdílná vlhkost půdy? Soused sází česnek 20cm hluboko a má výborné výsledky. Do 20cm je půda naprosto suchá. Klíčová záležitost je vláha. Dříve jsem sázel česnek tak že vršky koukaly za země a česnek byl nádherný.... celý příspěvek >
Usychající brambory - počasí, 5.9.2016
To byla nějaká pouštní-písečná odrůda brambor a česneku?
Brambory v pytlích, 5.9.2016
Brambory se poslední dobou na záhonku na zahradě už vypěstovat nedají. Jednak je sucho a horko. Co jsem zasadil to jsem sklidil. Brambory napolo upečené a šlupky tvrdé tak, že se nedaly skoro oloupat.  Risknu zoufalý pokus vypěstova bramboty v... celý příspěvek >
Čím to, že je letos málo vos?, 5.9.2016
Všechny se odstěhovaly ke mně do poštovní schránky.  Čtou si tam letáky.
Brambory v květináči, 23.8.2016
Bohužel nestačilo ani několikrát. Půda jse suchá 25cm. Možná by to zvládlo několik cisteren vody. Pro toho kdo to nezažil je to nepochopitelné, ale suchánci se i zde určitě najdou.
Rajčata 2016, 17.8.2016
Poslední roky rajčata čím dál později dozrávají. Je 17.8.2016 550n.m. a rajčata stále zelená-venku. Slunko bylo ale nic moc. 
Brambory v květináči, 17.8.2016
Vypěstovat brambory na záhonu je poslední dobou čím dál víc obtížné. Sucho, mandelinky, plevel atd. Prot budu zkoušet brambory v pytlích a různých nádobách a přisypávat kompost. Dřív jsem venku vypěstoval brambory levou rukou a byly velké úrody.... celý příspěvek >
Jak sázet česnek, 17.8.2016
Soused sází česnek 20cm hluboko a je nádherný. Musí být tak hluboko protože je SUCHO!! Kdysi dávno jsem česnek jen zapíchl do záhonku a vršek mu ještě koukal ven. Příští rok to zkusím také zasadit hluboko. Když hrábnete do záhonku je tam sucho i když... celý příspěvek >
Brambory v pytlích, 16.8.2016
Tento systém nepoužívám, ale za války se prý dala jedna brambora do sudu s trochou hlíny a jak to rostlo přisypávalo se stále víc hlíny. Výnos prý byl desetinásobný oproti klasickém pěstování na záhonu, nehledě k úspoře místa. Igelitový pytel je... celý příspěvek >
Plevel v rybízu, 16.8.2016
To je klasika, ale je jiná doba, není čas, nejsou lidi a není chuť do práce. Ze supermarketu NIKDY!
Plevel v rybízu, 15.8.2016
Funguje to tak, že plevel na chvíli tochu zmizí, ale rybízy jaksi zeslábnou.. xperiment se moc neosvědčil. Budu pozorovat příští rok jesli se rybízy zvetí. Kdo nic nedělá nic nepokazí.
Nedozrávají peckoviny, 12.8.2016
Letos mně nedozrávají švestky, broskve atd.  Obojí to nedozrálé padá i když jsem stromky zaléval dost. Totéž dělá v okolí, Slyšel jsem, že stromy potřebují vláhu z deště, že zalévání moc nepomáhá. Záleží také na vodě. Jsem ve výšce 550m.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika