Příspěvky uživatele - 168.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jarní cibuloviny - mohou už ven?, 15.9.2014
truhlíky mám venku a tam taky zůstanou. Jen jich dost vylezlo a na polohu to vypadá opravdu na modřence. Tedy polohu kde to v truhlíku raší... Nicméně, i kdyby tedy vylezly a vykvetly, nechám je své kráse a na jaře myslíte, že by mohli vykvést taky?
Jarní cibuloviny - mohou už ven?, 15.9.2014
Dobrý den, prosím o zkušenosti. Po prvé jsem si koupila cibulky květin na jarní truhlíky. Cibulky jsem podle návodu dala jak do země tak do truhlíků a v truhlících mi raší už ted ven. Proto se ptám, jestli je mám nechat dkvést nebo co s tím? Chci... celý příspěvek >
Choroba na spodní straně listů, 31.5.2014
Odborník nejsem, ale nemohl by to být obaleč?
Nemoc třešní a višní, 28.5.2014
Tak jednak v okolí jsou listy někde dobré a někde takové ajk bych to nazvala. Jako kdyby na nich byla houseka a okusala ve vnitř. Jsou zkrátka taky tečkovaný a jednak nám teda opade celá višeň Našla jsem jich tam pár, terý nic nemají. Listy taky... celý příspěvek >
Nemoc třešní a višní, 28.5.2014 Obsahuje fotku
Moc děkuji. Tak višeň jsem postříkala a ustřihala ty,,spálené´´ větve, protože opravdu jde o moniliovou spálu. Hned co se vyčasí a přestane pršet postříkám ještě i protí ní. Znova. No a tady přikládám foto těch malých višniček, co mají čené tečky.... celý příspěvek >
Tulipány, 26.5.2014
Dobrý den. Potřebuji prosím opět poradit! Zakoupil jsem tulipány v městském zahradnictví.Tulipány byli na kruhovém objezdu vyndány tzv. na zeleno.Paní v zahradnictví mi řekla abych tulipány zasadil ještě do země aby se zatáhly. A za měsíc je... celý příspěvek >
Nemoc třešní a višní, 22.5.2014
Děkuji. a co ty tečky na plodech? Ihned to postříkám. Jemožnost že se ještě zmátoří?
Nemoc třešní a višní, 22.5.2014
Dobrý den, už nevím co s naší višní. Minulý rok jí sežrali mšice. Višeň, která měla několik kýblů plodů, neměla nic a zmenšila asi o polovinu svůj objem. Letos, i když jsem stříkala preventivně, tak je stále divná. Co se týká škůdců, žádné jsem... celý příspěvek >
Thuja Smaragd usychá zevnitř, 20.5.2014
Ještě jednou díky
Thuja Smaragd usychá zevnitř, 20.5.2014
děkuji za reakci.Jen mě to ještě více znepokojilo... Jsou to košťata momentálně..
Řebčík, 19.5.2014
Dobrý den. Potřeboval bych poradit.Zakoupil jsem Řebčík královský, ktreý byl vyndán ze země 16.5.2014 Co s ním dál?? Mám ho hned zasadit do země??? Nebo ho zasadit na podzim??? Děkuji za odpověď. Vašek.
Choroba vína, prosím pomozte s určením, 19.5.2014
Mě to bylo hned jasné, že to nebude jen tak. Tak chuděry dostaly léčebný postřik
Choroba vína, prosím pomozte s určením, 19.5.2014
Já teda tohle mám na melounu, který jsem do dnes měla doma za oknem. Podle mě je to nějaká plíseň - ta způsobuje zčernání listů jestli se nemýlím.. Jsem začátečník
Thuja Smaragd usychá zevnitř, 19.5.2014
DObrý den Mám problém s thůjema. Leta se o ně nikdo nestaral a ted s tím začínám já.  Po přečtení několika článků už vím jak zalévat, hnojit a podobně. Jen ale k problému. Thůje mají úplně hnědé vnitřky - což jasná rada zní otřepat. Žádné... celý příspěvek >
Ako na bylinky?, 26.3.2014
Ahoj, ono co jsem vyposlechla díky mírné zimě už můžete mít klidně vyseto. Já už teda mám téměř všechny bylinky i přepíchané a drží a nevytahují se, takže bych na Vašem místě klidně začala
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika