Příspěvky uživatele - 92.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde sehnat malou pálenici, 20.10.2014
Může mi někdo vysvětlit, co je to ta kolona, nebo kde to mám zjistit?Dík.
Kde sehnat malou pálenici, 20.10.2014
Tak to se mi s tím metylem ulevilo! Mám klasický smaltovaný hrnec 50l+ volně vložené druhé dno (kulatý plech). Taky mi při 65stupních nic nekapalo, až při 78 st. Nerez připaluje! A že se nedá v podomácký varobeném destilátoru vyrobit jemná pálenka?... celý příspěvek >
Jak zpracovat nadbytek salátových okurek, 10.8.2014
Tak loni jsem řešila to samé.Okurek salátovek jsem měla dost přes 100kg.Rozdávala jsem, denně saláty, šopáky.Potom jsem našla recept na okurkovou polévku-teplou, né studenou, je fakt dobrá.Zavařovala jsem něco jak čalamádu-jmenovalo se to tuším... celý příspěvek >
Nejchutnější réva do skleníku, 4.8.2014
Prosím o radu, která odrůda révy do skleníku je podle vás nejchutnější a nejméně náchylná k chorobám.Děkuji Blanka
Rajčata - listy do ruličky, 11.6.2014
Tak mám letos už druhým rokem taky zkroucené listy u rajčat.Myslím si, že by to mohlo být z nadbytku dusíku.Mám to jen na rajčatech sazených na jonském hnoji.Na vedlejším záhonu ani ve skleníku, kde jsem hnůj nepoužila jsou rajčata nornální.Co s... celý příspěvek >
Co je to z višní?, 27.5.2014 Obsahuje fotku
Prosím o radu.U višně mi začly vadnout konečky větví, je to asi desetina-dvacetina všech větví, sem tam se objevuje nějaký klejotok.Všechny poškozené větve jsem ostříhala.Na řezu byly větvě čisté, dřevo uvnitř zdravé.Zbytek větví a strom vypadá... celý příspěvek >
Ulička ve skleníku, 19.4.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, existuje nějaký nátěr na beton ve skleníku.Jsem celkem nešika a ve skleníku dělám většinou s holýma nohama.I když je ulička dost široká, párkrát jsem se už nepěkně odřela.Je něco, čím by se boky uličky přetřely, aby nebyl beton tak drsný?
Co dělat proti plzáku španělskému?, 13.4.2014
Mám obavu, že letos se jim bude letos kvůli mírné zimě dařit, a nejenom jim.Ve skleníku je už sbírám od února.Chutná jim všechno-salát, jahody,jiřiny, sazeničky letniček..Nejspíš jsem si je na podzim donesla do skleníku s kompostem, nebo... celý příspěvek >
Znáte tuto rostlinu?, 25.3.2014
Lotos?
Přepíchané rajčata do studeného skleníku?, 24.2.2014
Můžu přesazenou sadbu rajčat dát do studeného skleníku?Přes den je tam kolem 15st i více a v noci tak 2-5st.Děkuji za názory.
Poznáte strom?, 23.2.2014
Listy vypadají jako bobek-tedy vavřín, ale asi jsem mino.
Lilkoviště 2014, 16.2.2014
V loni jsem lilek pěstovala poprvé.Právě Black Beauty a nějakou barevnou směs.Lilky jsem měla ve skleníku a byly nádherné, žádné nemoci, ani škůdci, květy neopadavaly a plodů bylo hodně.Bohužel jsem až pozdě zjistila, že nevím co s plody.Asi jsem je... celý příspěvek >
Balkonovky v únoru, 12.2.2014
Všechny zdravím.Prosím o pár rad.O víkendu bylo tak neskutečně pěkně, že jsem neodolala a vynesla ven oleandry.S tím, že jak začne mrznout-schovám je.Oleandry pěstuji asi 8 let, ale nikdy jsem je nestříhala.Takové koštata.Kvetou nic moc, sem tam je... celý příspěvek >
Zase hryzec, 7.1.2014
Už si nevíme rady s těma potvorama.Přečetli a zkusili jsme skoro všecko.Na zahradě nemáme jenom hryzce, ale podle nor nejspíš i hraboše a krtky-ti nám nevadí.Důkladně jsme rohzhrabali kopečky a přes noc přes 40 nových pidi kopečků.Místy mám pocit, že... celý příspěvek >
Který pes chytá hraboše, hryzce, 3.1.2014
Prosím o radu.Ve velkém se nám na zahradě objevili hryzci, možná i hraboši-už zlikvidovali pár ovocných stromků.Máme dvě kočky a zlatého retvívra, ale v životě nechytli ani myš.Už jsme zoufalí v létě byla zahrada posetá desítkami děr.Nic... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika